Sayfa 52/247 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 1972 madde; 409 - 416 arası.

Konu: ODAS - Odaş Elektrik

Yarın seans kapanışı 8 üzeri olursa 3,çeyrek bilanço öncesi çift haneler beklenti olmaya devam edecektir piyasada izlemeye devam

Ayrıca ben odaş hissesini çok seviyorum tavan yaşamadım fakat önemli değil kurumsal diye eleştiren yazanlar var sanki diğerleri çok kurumsal hangi şirketi 6,kuşak yönetiyor 1 tane şirket yok yazamazsınız. Kurumsallık bizde geriden geliyor he en kurumsal derseniz İş grubu kurumsaldır eh işte daha net olsun Koç grubu bile kurumsal değildir anlayana avrupa ile kıyaslandığında. Hepimiz köylüyüz ayrıca köylü olmak iyidir kötü değildir.

3. 2 Aracı kurum beklenti yayınladı bu dönem ve önceki dönem odaşta.

https://twitter.com/LRDR_ekofut/stat...21183753637889

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    yatay deyebilirmiyiz artık....
    bugün düşüş yok gibi....

gerçi denildiği gibi, gün sonuna bakmak lazım....

Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    yatay deyebilirmiyiz artık....
    bugün düşüş yok gibi....

gerçi denildiği gibi, gün sonuna bakmak lazım....
    Bence bitmiştir düşüş hepimize geçmiş olsun yalnız ben takas izlemem sadece tahmin. aynen önemli olan seans kapanışıdır.

Cante nin bilancosu herhalde iyi gelecek.

Taşınan Açıklar da bazı hisselerde artış var, EREGL AKBNK YKBNK ODAS da kayda değer taşınma olmuş,

En kuvvetli bilanço beklentisi Odaş hissesinde keyifli olun arkadaşlar teknik analiz yükselen trend temel analiz mükemmel dolar bazlı iyi para kazanacağız ortaklar trade etmeye gerek yok. Kömür gözlü spekülatörlerle dans edeceğiz pistin ortasında

Sayfa 52/247 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •