Sayfa 207/247 İlkİlk ... 107157197205206207208209217 ... SonSon
Arama sonucu : 1972 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: ODAS - Odaş Elektrik

1. gene boş konuşan bay ukala gelmiş buralara. yerli kömür kullananlara destek vermiyor muşşşşş devlet. geçin bu palavraları. şu an itibarıyla 2580 liradan elektrik satacak. ayın 4 ünde başlayacak üretim.varsayalım devlet almadı daha pahalı spota satar olmadı yurtdışına satar.elektrik gibi malın olsun. bu biiiirrr
    ikincisi ilk çeyrekte normalde 700-800 milyon kar etmesi gerekir ama 1 ay kapalı kalması yurtiçini 150 milyon kar rakamından eder. yurtdışı gayet iyi kar yazacak. ancak burada bilinmeyen bir durum var o da şirket eğer cezanın tamamını bu çeyrekte öderse 400 milyon zarar yazabilir.varsın yazsın hisse de 5 lere gelsin umurumda değil.
    ama en önemli husus da altın arama onayının bakanlıkça her an onaylanma haberinin gelebileceğidir.bu onay haftaya da gelebilir 3 ay sonra da. risk alıp 1 lot malımı vermem.cesaretli olan varsa versin aşağıdan alsın. bu haber gelirse 30 a uçarak gider. sonuçta 30 ton altın yani 30 milyar değerden bahsediyoruz.

altın masallarını çok dinledik buralarda.....
    hepsi boş laf...

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    altın masallarını çok dinledik buralarda.....
    hepsi boş laf...
    Altın ile haber gelirse ''boş laf'' çok boşta kalır haberin olsun. Hesabında al/at kenara ne olur ne olmaz.
    ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    18.05 de, 4 kademe birden kaldırdılar....

Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    18.05 de, 4 kademe birden kaldırdılar....
    kendi malını almıştır....açıkçı değilse tabii...

bugün 4 nisan....neşe doluyor mu CANTE...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    kendi malını almıştır....açıkçı değilse tabii...

bugün 4 nisan....neşe doluyor mu CANTE...
    kim aldı bilmiyorum....
    bende görülmüyor....

7. ben diyorum arkadaşlar. by by ukala gene görev başında. klavye başında nöbette. hisse almamış ama nedense burada nöbette. kaç para alıyor tetikçilik etmek için bilmiyorum ama şu ramazan günü Allah onun bin defa belasını versin. burada küçük yatırımcıyı düşürmek için uğraşıyor. sadece onun değil çoluk çocuğundan getirsin rabbim.
    altın masalı diyor. ben çantenin genel kurulu bittikten sonra orada ayaküstü bu altın madeniyle ilgili bir yetkili aynen şunu dedi. biz altın madeni için çed raporunu almak için köylülerle toplantı yaptık tüm sorunlar halledildi.bakanın önünde imzada. demek pek yakında bu haber gelirse hisse en az 3x lu rakamları görür. 30 dan aşağı kimse malını vermesin derim. ben ve grubum bekleyeceğiz belki 50 belki de 100. çünkü bunda başka hikayeler var.

Sayfa 207/247 İlkİlk ... 107157197205206207208209217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •