Sayfa 85/247 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 1972 madde; 673 - 680 arası.

Konu: ODAS - Odaş Elektrik

1. Kömür revaçta olacaksa önümüzdeki sene katlayarak gider kârlar. Bu fiyatlar komedi kalır.

Kömür revaçta olur mu? Mesele bu.

O yüzden şirket ges,hes,res yatırımları yapmalı.

Tokat'ta bir hes yatırımı var. Kurulu gücü 9,2 mw

Şanlıurfa ges te kurulu gücü artırabilir. Çok az bir gücü var.

Çan 2 yi hibrite dönüştürebilir. Termik santraller de bu yapilabiliyormus.

Enerjide alternatif çok. Yenilenebilir enerjiye yatırım yapmalı.

Hidrojen üretiminde kömür kullanılıyor. Bu alana da girebilir.

Yatırımlar icinde yatırımcı çekmeli. Bunun yolu da ortaya vizyon koymak ve seffaf olmaktan geçer.

CPH2269 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

2.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Çok fazla küçük yatırımcı girdi hisseye, Twitter da çok reklamı yapıldı..Baskılar normaldir, biraz yıpratma ve bezdirme taktiği deniyorlar...Artık 2023 hesapları yapılmalı bu hissede...2023 yılında şirketin karlılığı hangi seviyelere kadar tırmanabilir mesela??Bu yılı 3,5 milyar civarında kapatabileceğini dikkate alarak, bu rakamı hangi seviyelere yükseltebilirler, o çok önemli...

Çift hanelere çıkarabilse tadından yenmez.

Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Çok fazla küçük yatırımcı girdi hisseye, Twitter da çok reklamı yapıldı..Baskılar normaldir, biraz yıpratma ve bezdirme taktiği deniyorlar...Artık 2023 hesapları yapılmalı bu hissede...2023 yılında şirketin karlılığı hangi seviyelere kadar tırmanabilir mesela??Bu yılı 3,5 milyar civarında kapatabileceğini dikkate alarak, bu rakamı hangi seviyelere yükseltebilirler, o çok önemli...

Yok be hocam ben 2 ay önce aldım odaş hissesini o zamanda iyi prim yapmıştı ve twitter da o zamanda paylaşım yapanlar vardı. Kısada en iyi çeyrek bilançoyu odaş açıkladığı için çift hanelerde bence kalıcılık sağladı bence en kötü dip 10 civarlarıdır. Çift haneleri üzerinde düzeltmesini yaşıyor ayrıca teknik grafikte çok iyi durumda odaş hissesinde.Şubat ayında 20 civarlarında kalıcılık sağlasa odaş hissesi hiç kimse şaşırmaz be hocam.

Sasa hissesi ve Hektaş hissesi daha çok yazarım böyle hisse Odaş hissesi balon değil bileğinin hakkıyla yaşadı 2 tavanı ayrıca Odaş hissesi hak ettiği seviyelere yükseliş yaşayacaktır fakat yaşadığı yükseliş balon yükseliş olmayacaktır o yüzden odaş benim için diğer balon hisselere göre potansiyeli daha fazladır ve en çok tavan potansiyeli olan hissedir odaş hissesi.

Bugün toplam işlem hacminde 14 milyon la 22 milyon arası işlem yapmış ilk 5 aracı kurum ne alışta ne satışta varlar..bofa isyat.yapikredi vs var..
    Bu s.refsizler kağıdı calkaliyorlar..
    Aralık 16 sina kadar devam edebilir bu durum..
    Kağıt çok ucuz olduğu için bu aç gözlü.kurumlar kağıdı yasak listesine bile bile soktular ve kağıdı calkalayarak bu 1 ay içinde bilanço gelmeden alabildikleri kadar mal almaya çalışacaklar...
    Yaa böyle bi durum çok nadir görülür , normalde yukarı çekip karı yeterli görenlerin mali alınır .
    Ama hiç kimse satmak istemediği için bu tip bi yola basvurdular..
    Büyük bi oyun donuyor aman dikkat , aç kalın soğan ekmek.yiyin ama bu s.refsizlere tek lot bile kaptırmayın..
    Ve bu ahlaksizlarin bu kirli oyunlarla kazanacakları parayı yiyememeleri için dua edin...

Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Bugün toplam işlem hacminde 14 milyon la 22 milyon arası işlem yapmış ilk 5 aracı kurum ne alışta ne satışta varlar..bofa isyat.yapikredi vs var..
    Bu s.refsizler kağıdı calkaliyorlar..
    Aralık 16 sina kadar devam edebilir bu durum..
    Kağıt çok ucuz olduğu için bu aç gözlü.kurumlar kağıdı yasak listesine bile bile soktular ve kağıdı calkalayarak bu 1 ay içinde bilanço gelmeden alabildikleri kadar mal almaya çalışacaklar...
    Yaa böyle bi durum çok nadir görülür , normalde yukarı çekip karı yeterli görenlerin mali alınır .
    Ama hiç kimse satmak istemediği için bu tip bi yola basvurdular..
    Büyük bi oyun donuyor aman dikkat , aç kalın soğan ekmek.yiyin ama bu s.refsizlere tek lot bile kaptırmayın..
    Ve bu ahlaksizlarin bu kirli oyunlarla kazanacakları parayı yiyememeleri için dua edin...
    Daha net olsun eğer çift hanelerden düşüş yaşarsak bence büyük fırsat vermiş olur toplamak için fakat zannetmiyorum çift hanelerde sağladı kalıcı oldu bence odaş hissesi.En kötüyü düşünürsek.Sığır piyasa bana bunları yazdırıyor,normal düşününce ben yarın odaş hissesinde tepki yükselişi beklerim ve mantıklı olanı seansı yeşil kapatmasıdır.Beklentisi yüksek olduğu için yarın akşam belli olur izlemeye devam.

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Daha net olsun eğer çift hanelerden düşüş yaşarsak bence büyük fırsat vermiş olur toplamak için fakat zannetmiyorum çift hanelerde sağladı kalıcı oldu bence odaş hissesi.En kötüyü düşünürsek.Sığır piyasa bana bunları yazdırıyor,normal düşününce ben yarın odaş hissesinde tepki yükselişi beklerim ve mantıklı olanı seansı yeşil kapatmasıdır.Beklentisi yüksek olduğu için yarın akşam belli olur izlemeye devam.
    10 un altına düşürmez artık..dusurseydi düşürdü..
    Buralarda sinirlerle oynayıp mal almaya çalışacak..
    100 milyon civarı mali olanlar birlesmisler...
    Halkın üzerine oynuyorlar..
    Çünkü halkın elinde çok fazla odas var onların hesaplarına göre...
    Allah muhafaza yukarı götürurlerse bu zavallı halk zengin mengin olur bu sere.sizlerde biz ne yaptık diye kanlı göz yaşları dökerler...
    1 aylık cezayida göz göre SPK daki adamları vasıtasıyla yaptılar, mal toplamak için..
    Daha önce 4.44 tavan oldugunda da SPK ya ceza verdirmislerdi 1 ay .bizlere kan kusturdular..
    Şimdi yine aynı oyunu sergiliyorlar , birbirlerinin malını almalari çok zor..bu fiyattan kimse mal vermez, ayrıca Morgan Stanley de mal lazım
    Bula bula bu formülü buldular ,1 ay kan kusturup halkın malını alalım .
    Aldıkları her nefes ciğerlerinde ateşe dönüşsün...

8. Aşagıdaki GAP i kapatırsa şaşırmam brüte aldıranlar kasıtlı yaptı bunu odaş çıkış iyi ama genel karekteri çok bozuk bir tahta şirket resmen 1 sene önce enerji krizi olmasa batmaktan döndü şu an tarihinde görmediği karı ediyor bi aksen ayen galatawind gibi duruşu kurumsalllığı oturtamadı malesef şirket, CEO ve sahipleri hisseye sahip çıkmalı geri alım yapmalı yatırımcının yanında olduğunu göstermek adına

Sayfa 85/247 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •