Sayfa 226/247 İlkİlk ... 126176216224225226227228236 ... SonSon
Arama sonucu : 1972 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: ODAS - Odaş Elektrik

Hayırlısı artık,kül satışını hiç duymamıştım.Artığı bile satıyor.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2. hocam hem de abd ye satıyor çimento sanayinde kullanılıyormuş

Odas,ciddiye alınacak bir şirket olduğunu ispatladı,her ne kadar ceza ,bir miktar önünü kesse de özbekistan yatırımı bunu telafi edecektir,İNŞAALLAH.

Endeks 5000 i kırdı,üstünde kapatması halinde,5500-5700 e lere yelken açabilir.Aramco,M.şimşek kadrosu ile gelecek ve Kavcıoğlu gidecek haberleri endeksi coşturdu,,bu ahvalde Odas da,,eski zirvelerini test etme imkanı bulabilir,,gidişat iyi şu anda.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5. Can termik santralinin 2003 2004yıllarında işlerinde bulundum. Kalebodur seramik fabrikası da çan ilcesindedir. Sonradan dogalgaza çevrildi diye biliyorum. Ancak ilk çalıştığında kömürle çalışıyordu.. Burdan çıkan kömür kulunun seramik ve çimento sanayisinde kullanıldığını biliyorum. Kalebodur fabrikasınında bu külü aldığını biliyorum

Patron servet yığma peşinde değil,öyle olsa çan ı 3.96 dan arz etmez (bölünmemiş fiyatı) 100 tl den arz ederdi,yatıtımcısı da kazansın istedi,tek derdi,bir an önce borçlardan kurtulup daha çok kar etmek,bunu yatıtımcısı ile paylaşmak.

3.çıkış dalgasını tamamlamış görünüyor.4.75-7.21 arası %52 prim yaptı,,,biraz salması normaldir.Dikkatli olmakta fayda var.

8. bu hisseden bir halt olmayacağını anladım.bugün itibarıyla hepsini sattım.neden mi
    1-ilk çeyrekte özbekistandan kar yazmaması bunların hırsız olduğunu göstermiştir. full kapasite çalışmasına rağmen,doğalgaz maliyeti sıfır olmasına rağmen 50 milyon kar yazması utanılacak bişey. ben en az 500 milyon kar bekliyordum oradan
    2-)ikinci çeyrekte 1.2 milyar ceza ödendiğinden,ikinci çeyrekte en az 1 milyar zarar yazar.
    3-) yılsonuna kadar bu zararı zor kapatır.2023 ü zararla kapatırsa hisse 4 altına iner.
    bundan artık bi mok olmayacağı belli. patronları hırsız çalışanlşarı yalancı,yatırımcı ilişkiler müdürü mehmet bey tam tokatlık şeref yoksunu. zaten şirkete mail attım.dedim ki genel kurulda o mehmet beyi tokatlaycağım. demedi deme. sadece onu değil patronun da hırsız olduğunu orada haykıracağım ve tutanaklara geçirteceğim. şirkete bunu da mail attım.burak beyin dikkatine diye yazdığım mailde kendisinin hırsız olduğunu belirttim ama adamlarda utanmak yok. küfür ettim gene tepki yok. özbekistanda kazandıklarını elden alıp aralarında paylaşıyorlar belli.gerekirse savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.
    velhasıl bekleyenlere bol kazançlar ve sabırlar dilerim.
    ben ege profil aldım.beklentim 1 yılda 3 kat.
    YTD.

Sayfa 226/247 İlkİlk ... 126176216224225226227228236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •