Sayfa 122/1379 İlkİlk ... 22721121201211221231241321722226221122 ... SonSon
Arama sonucu : 11032 madde; 969 - 976 arası.

Konu: "Yok Artıkk" Dedirten Haberler

1. “Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

2. “Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

3.  Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku
    Kapadokya'daki balon kazasının tanığı İbrahim Fincan, "Kalkıştan 30 dakika geçmemişti. Pilot, 'İneceğiz, hava şartları uymuyor' dedi. Türk yolculardan biri,'200 TL verdim, niye iniyorsunuz' diye tepki gösterdi. Kavga başladı. Pilotun yüzü kadına dönüktü. Kafasını çevirdiğinde 'Tel' diye bağırdı, ama geç kaldı" dedi.

“Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

4. “Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

5.  Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku
    "Kim Milyoner Olmak İster?"e zengin sevgilisini etkilemek için katılan Burak Kayacanlı terk edildi.

“Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

6. “Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

7.  Alıntı Originally Posted by Pert Yazıyı Oku

Aşık Veysel Şatıroğlu

8. “Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

Sayfa 122/1379 İlkİlk ... 22721121201211221231241321722226221122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •