Sayfa 122/1019 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 969 - 976 arası.

Konu: Viop XLV

1.  Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    Faiz oranlarını da dikkate almak lazım.
    Güncel kredi faiz oranları %30 cıvarında.
    Üzerine ücret artışlarını da ekle.

YTD
     Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    100 işçi çalışan şirketin ortalama 10 yıllık işçi tazminatı 10X100=1.000 X 2.850=2.850.000 TL kıdem tazminatı borcu.
    Ücret 10.000 tl olduğunda kıdem tazminatı borcu 10 milyon tl oluyor.(yüksek maaş alanlar hariç.)
    Bu oranda sigorta primi ve muhtasar da artacak.

YTD
    Şirket 10 milyon kredi kullansa %30 dan, yıllık 3 milyon faiz gideri olacak.
    Genel gider,işçilik,kira vs. küllüm zarar.
    Kapatıp gitsen tazminatları ödeyemezsin.

YTD

2. Geçen gün dedim sana, pazarda ucuzluk varken alıcağıdın, almadın. yabcak bişii yok malesef hergün pazar olmuyor
    Bazan sabah pazarı bazan akşam pazarı olunca değerlendirdin değerlendirdin değerlendiremedin gitti gül gibi fırsat
    Üzülme
    Borsada fırsatlar hiç bitmiyor, her gün para dağıtıyorlar burda

16.96 Since 27 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    Evde sağlık hizmetleri hangi hastalara bakar?
    Evde sağlık hizmeti; kimsesiz, yaşlı, felçli, yatağa mahkûm olarak yaşayan, solunum sistemi hastalıkları olan, evde bakım ihtiyacı olan kanser hastalarına, hastaneden taburcu edilip evde tedavi edilecek olan hastalara verilmektedir.
    Yaşlı bir kadın var bugun bilgileri geldi yardıma muhtaç İstanbul Kadıköyde onun için ne yapabiliriz diye bir araştırma yaptık ilgi alakan için teşekkür ederim.
    kolay gelsin

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Yaşlı bir kadın var bugun bilgileri geldi yardıma muhtaç İstanbul Kadıköyde onun için ne yapabiliriz diye bir araştırma yaptık ilgi alakan için teşekkür ederim.
    kolay gelsin
    Rica ederim.
    Allah şifasını versin,tez zamanda sağlığına kavuşsun.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,107
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Geçen gün dedim sana, pazarda ucuzluk varken alıcağıdın, almadın. yabcak bişii yok malesef hergün pazar olmuyor
    Bazan sabah pazarı bazan akşam pazarı olunca değerlendirdin değerlendirdin değerlendiremedin gitti gül gibi fırsat
    Üzülme
    Borsada fırsatlar hiç bitmiyor, her gün para dağıtıyorlar burda
    Geçen para dağıtıyorlar diye şiir yazdım okumadın herhal sn Bozkurt abi istersen bu sefer de zopa ile ilgili yazayım.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

6. Bu işe TOFAS da girer muhtemelen. Fabrikadan ikinci el deyince ikinci el fiyatları yükselebilir. Görüntü ÖTV uzun süre düşmeyecek, ikinci el yenilenmiş arçlara ekstra vergi olmaz diye tahmin ediyorum.

>>>>>
    https://www.gazeteduvar.com.tr/fabri...galeri-1586154

Renault, Fransa ve İspanya’da ‘Refactory’ ismiyle hizmet veren fabrika çıkışlı ikinci el araç satışı modelini Türkiye’ye getiriyor. Buna göre ikinci el araç dönemi 2023'te başlayacak.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. Şu ödünç pay piyasasını biri bana anlatabilir mi.
    Mesela elimde hisse var ve ben onu kiraya vermek istiyorum, kiracıyı nerden bulurum, sözleşmeyi kimle yapacam, istediğim zaman kiracı bulabilirmiyim, en az ve en fazla kaç lot kiralanabilir
    gibi sorular var aklımda

16.96 Since 27 Aralık 2023

8. Bana diyor Bozkurt abi .... Evet abi ben buralardan yeni maliyet yapamiyorum maalesef 10 gun once verdim hisselerii kaldim oyle.. Kismet.. Sattiktan sonra ucuzluk istedigim gibi hic olmadi ama olacak tahminim. Olmazsada olmasin gunici al sat takiiyorum oyle.

Sayfa 122/1019 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •