Sayfa 247/1019 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347747 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: Viop XLV

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,098
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Cuma yazdım, yine yazarım
    Bir Allahın kulu bana şort açtıramaz

Hiçkimse beni viop da kaybetmemden alıkoyamaz .
    ayırdım onu kefen parası gibi illa verecem .

Gerçeği ailede textilci de çok kefen bezini bedavaya buluruzda .
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

2.  Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku
    İş Bankası GM'nin cümlesi çok anlamlı ve derin aslında. "Tek başına büyüme bir şey ifade etmez. Enflasyonu halletmeden sürdürülebilir bir büyümeye ulaşamayız. Ulaşsak bile büyüme ve kalkınma farklı kavramlar." vb anlamlar çıkarılabilir.
    kim çıkaracak o anlamları dünya bizim ekonomik modelimize hayran kaldı diyen abi mi
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

3.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    kim çıkaracak o anlamları dünya bizim ekonomik modelimize hayran kaldı diyen abi mi
    Aslında bunlar sadece başlık. Açıklamaların tamamı daha net.

İş Bankası/Aran: Kredi ucuzlamasına rağmen krediye erişim güçleşiyor- bloomberght.com

İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran 2. Finansın Geleceği Zirvesi'nde yaptığı konuşmada "Eğer kredi ucuzlamasına rağmen krediye erişim güçleşiyorsa bunun kimseye bir faydası yoktur. Amacımız krediyi erişilebilir kılmak, bunu yatırıma döndürmekse bu konuda sorunlarımız olduğunu ifade edeyim" şeklinde konuştu.
    İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran 2. Finansın Geleceği Zirvesi'nde konuştu.

Büyümenin sağlıklı ve sürdürülebilir olması için kredilendirmenin seçici yapılıyor olması ve verimli yatırımların finanse edilmesi gerektiğini belirten Aran "bunun mümkün olmadığı durumlarda banka kredileriyle bankacılık sektörüyle büyüme arasındaki ilişki zayıflamaktadır." dedi.

Uygulanan politikaların bankacılık sektöründe riskleri artırdığına dikkat çeken Aran "Yeni Ekonomi Modeli'nin öngördüğü büyüme ve istihdamdan yana net tercih belirtilen ve bunu destekleyen politikalardan bahsetmiyorum. Tam tersine bu politikanın uygulanmasını da engelleyen makro ihtiyati tedbirleri kast ediyorum.

Alınan tedbirlerle beraber Yeni Ekonomi Modeli'nin desteklediği sektörleri bile destekleyemeyecek noktaya geldik. Faiz indirimi krediye daha ucuza erişebiliyorsanız işe yarar. Eğer kredi ucuzlamasına rağmen krediye erişim güçleşiyorsa bunun kimseye bir faydası yoktur. Amacımız krediyi erişilebilir kılmak, bunu yatırıma döndürmekse bu konuda sorunlarımız olduğunu ifade edeyim" şeklinde konuştu.

Aran sektör olarak görevlerinin salt büyümeyi değil, sürdürülebilir ekonomik kalkınmayı desteklemek olması gerektiğini dile getirdi.

Garanti BBVA Genel Müdürü Recep Baştuğ da zirvede yaptığı konuşmada bankalar olarak büyümeyi finanse edecek güçte olduklarını belirtti. Baştuğ yatırımları artırmak için enflasyonsuz ortamda sağlıklı büyümek gerektiğini ifade etti.

bloomberght.com internet sitesinde yayınlanan sözkonusu habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.bloomberght.com/is-banka...esiyor-2318191
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. brent aylık
    fibo parobolleri.

ons altın aylık

5. Nebati'nin katıldığı programda konuşan İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran: Artık biz ekonomi modelinin desteklediği sektörleri bile destekleyemeyecek duruma geldik.

saplamış iş bankası müdürü...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. herkez battı mı yav sayfaya yazan kalmadı viop yapmayın diye diye kovaladınız milleti viop yapın ama lönk yapmayın cort selbes ben ve ayıcıklarım bekliyoruz
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

7.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    herkez battı mı yav sayfaya yazan kalmadı viop yapmayın diye diye kovaladınız milleti viop yapın ama lönk yapmayın cort selbes ben ve ayıcıklarım bekliyoruz
    senciyiz metin bugün..

çok kanlı bi kapanış hayal etmiyorum, usturuplu bi satış bekliyorum, öyle devre kesmeceli falan değil, ama akbank devre kesebilir, ona kefil değilim

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,098
     Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    herkez battı mı yav sayfaya yazan kalmadı viop yapmayın diye diye kovaladınız milleti viop yapın ama lönk yapmayın cort selbes ben ve ayıcıklarım bekliyoruz
    Cart davar, short davar he ben baş davar. sağdan alıp sola vermekle meşgulüz.
    Bir elimizin verdiğini diğer elimizin bilememesi gerekir der büyükler.Biz de o yüzden sustuk.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Sayfa 247/1019 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347747 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •