Sayfa 292/1019 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: Viop XLV

Faizi reel faizin pozitif olduğu yere getirmek isteyeceğiz. Finansal koşullar bir miktar sıkılaştı.

-Eğer enflasyonu geriletemezsek kalıcı olacak. Yeteri kadar sıkılaşmada başarısız olmak ve erken gevşemek istemiyoruz.

-Faiz artışlarına ara vermeyi düşünmek için çok erken.

-İstihdam piyasası çok güçlü. Hane halklarının güçlü bir harcama yapısı var. Enflasyonu aşağı çekmek zaman alacak, bunun için sabırlı olunmalı.

Bakalım 2 ay sonra U dönüşü yaoacak mı
    Yenilir yutukur şeyker söylemiyo
    Dünysyı çökertir bu laflar
    Ama dediğim gibi 2 ay sonra bakacağız
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Tüpraş 9 aylık kar. 23.456 Milyar.

Bu sene koçun kazandığı para 10 milyar doları geçmiştir..

THY, TUPR, SASA nın günü, bugün..

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Thy de iyi bilanço açıkladı, ama Tüpraş efso. ABD kötü kapadı diye endeks short yapmayın açılışta, sadece Tüpraş endeksi 20 puan yukarı çekebilir.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

5.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Tüpraş 9 aylık kar. 23.456 Milyar.
    2.çeyrek karı 10.6 milyar, 3.çeyrek karı 12.0 milyar TL, ve görünen o ki, son çeyrekte benzer tempoda gidiyor

tüpraş çok rahat hisse başı 120 TL temettü verebilecek, yüzde 30 temettü verimliliği..
    temettü yatırımcıları bütün paraları ereğliye gömmemiş olsalardı keşke, tüpraş alacak paraları kalmadı

6.  Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    KaraKemal Amarikadakiler ayran güğümlerini bugün yollara saçtılar
    Bu FED Bu çekirdek PCE rakamları ile yüzde 5 de durmaz
    Demedi deme
    hahhhaaha, güğümleri patlatmasınlar bari, daha lazım olacak.. inşallah reel faize kadar çıkar yüzde 10 yaparlar da, küllün patlar küresel finansal sistem.. batının batması bizim için iyidir

7. Garanti BBVA Yatırım, #THYAO-THY için hedef fiyatını 135,00 TL olarak belirledi, "endeksin üzerinde getiri" tavsiyesini korudu

Oyak Yatırım, #TUPRS-Tüpraş için hedef fiyatını 450 TL'den 540 TL'ye yükseltti, tavsiyesini "endeks üstü getiri" olarak korudu
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    aşğı mı istiyorsun yukarı mı büyük ihtimal sen şort giymişindir
    hocam yeni gördüm havalar daha soğumadan son şortları giymiştim de geceye fed riskini almamak için flat gittim. bugün bakacağız artık spotta devam vadeliyi bir görelim.
    Yazdıklarım kendime günlük tutma amaçlı olup hiçbir şekilde YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEZ.

Sayfa 292/1019 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •