Sayfa 518/1019 İlkİlk ... 184184685085165175185195205285686181018 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 4,137 - 4,144 arası.

Konu: Viop XLV

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    hiç değişmemişsin... gençliğinde de lise önlerinde tokatlardı... süüü

kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Çevremde herkes para kazanıyor. Elinde sasa hektaş kmpur kontrol smatg olmayan yok nerdeyse. Peki bu kadar para nereden geliyor. Kazanılan oranlar azbuz değil. Eskisi gibi short olanda yok. Sürekli para girişi var diyelim. Eskisi gibi kredi almak kolay değil. O zaman birileri evini arabasını satıp geliyor diyebilir miyiz? Nerdeyse ocak ayından beri çok ciddi zarardayım yandım diyen yok. Herkes mutlu. Bugün hayatı boyunca tek bir kredi çekmemiş evini arabasını sürekli para biriktirip almış. Döviz borsa nedir bilmeyen 40 küsür yaşlarda ki bir tanıdık ile karşılaştık. 80 küsür maliyeli sasa var bende dedi. Yok artık diyebileceğiniz bir yaşam şekli vardır. Çok şaşırtıcı. Anlamıyorum bu son zamanların borsasını ama Hayırlısı olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
    1930'lar istanbulu .... sirkeci büyük postane...

kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

4. Askerde çocuk havuzu büyüklüğündeki kazanlarda yemek yapılıyordu, kepçeler yerine paslanmaz kürekler vardı.

Bir seferinde ben de pilavı devasa kazandan sıra ile bölüklerin kazanlarına aktarıyorum, en son koca kazanda diptekileri daha küçük kepçe ile sıyırayım dedim, oradan o kazanın hakkıdır onlar kalsın dedi görevli, en az 3-4 kişi daha doyardı kalıntılar ile.

Bazı insanlar getiriye odaklıdır, bazı insanlarsa kayıplara, belli ki ben daha çok kayıplara konsantre oluyorum.

Risk taker, risk averse diye yatırımcılar da sınıflanıyor zaten. Akıllı yatırımcılara calculated risk alın deniyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668

tonight big in japan

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
    ayrı yönlere giden
    aynı yöne bakan
    aynı yöne giden
    ayrı yönlere bakan
    birbirimizden haberli habersiz
    kaosu yaşatandık. - hmz stbyk - kmkm

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
    yanılgı , bir seçimdir. para ve sermaye piyasalarında bir oyuncu - yatırımcı - trader - spekülatör her ne halt isen , işlem yaparken yapmazdan önce , yapmayı düşünmezken de eğer ki ağırlığın içsel değil dışsal olur ise , potansiyel kazançlarını törpüler , ayak serçe parmağı kadar olacak zararlarını da bacak boyu yaparsın. yani içe dönük ol. fazla sosyalleşme işinle konunla ilgili...

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
    dopaminini gerçek işlemlere sakla. sen oraya buraya şunu alacam bu satacam diye grafik falan fazla atarsan , sanki yapmışsın gibi gevşersin ne kadar irade sahibi olsan da bu böyledir. vücudun bir kimyası var. dopaminine sahip çık. içselliği sev. torosa binme yeşili koru

Sayfa 518/1019 İlkİlk ... 184184685085165175185195205285686181018 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •