Sayfa 778/1019 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788828878 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 6,217 - 6,224 arası.

Konu: Viop XLV

1.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Dün yazdıklarını yeni okudum abi.
    Müthiş anılar, kazançlar.
    Borsaya vur kaç olarak bakanlara derslik hepsi de.
    Zamanlaman her zaman süperdi, nice kazançlar olsun.
    Allah her kese iki göz veriyor ama senin ikigözün başka bakıyor
    Teşekkür ederim,Borsa da temel analiz,zamanlama ve sabır her zaman kazandırır.
    Tekniği alım ve satım yaparken kullanmalı,bunun dışında pek işe yaramaz.(bence)

YTD

2. Bugün kasaya yeni ceton çok atılmamış 600 adet, niye bu kadar az acaba

16.96 Since 27 Aralık 2023

3. KAP: GARAN TGB [ ] TÜRKİYE GARANTİ BANKASI A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1082133

Bankamız 24 Kasım 2022 tarihinde
    367 gün vadeli 155.000.000 ABD doları ve 238.500.000 euro tutarında iki ayrı
    dilimden oluşan sendikasyon kredisi anlaşması imzalamıştır. 13 ülkeden 23
    finansal kurumun katılımıyla ve dış ticaretin finansmanı amacıyla kullanılacak
    olan kredinin toplam maliyeti ABD doları dilim için SOFR + %4,25, euro dilim
    için Euribor + %4,00 olarak gerçekleşmiştir.

Saygılarımızla,

4.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Faruk Süren: Wikipedia'da, Transtürk Holding, Koç ve Sabancı'dan sonra en çok vergi ödeyen holding diye geçmiş. Şimdi hayal mayal hatırlanıyordur.

Bu tip insanların çocuğu olmak zor, çıta çok yüksek oluyordur.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Fuat_S%C3%BCren
    Bu tip insanlara hayat altın tepside sunulmuş fakat değerini bilmezler.

5.  Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    Bu tip insanlara hayat altın tepside sunulmuş fakat değerini bilmezler.
    Eğitim, bilgi, yetenek yanında motivasyon çok önemli.

Faruk Süren başka alanlara ilgi duydu başarıyı başka yerde aradı belki, beyefendi bir insana benziyor. İş aleminde motivasyon bence çok önemli.

Bu arada başarı isteği kadar başarısızlık korkusu da önemli bir motivasyon. Eski İş Bankası Genel Müdürü biz buralara çok hırslı olduğumuzdan değil korkudan geldik demişti. Öte yandan korku kalkınca motivasyon da bitiyor olabilir, o yüzden çok da tercih edilecek bir şey değil bence.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Eğitim, bilgi, yetenek yanında motivasyon çok önemli.

Faruk Süren başka alanlara ilgi duydu başarıyı başka yerde aradı belki, beyefendi bir insana benziyor. İş aleminde motivasyon bence çok önemli.

Bu arada başarı isteği kadar başarısızlık korkusu da önemli bir motivasyon. Eski İş Bankası Genel Müdürü biz buralara çok hırslı olduğumuzdan değil korkudan geldik demişti. Öte yandan korku kalkınca motivasyon da bitiyor olabilir, o yüzden çok da tercih edilecek bir şey değil bence.
    Arşak Sürenyan kimdir?
    faruk süren in dedesi nin adı da arşak (adil) sürenyan idir. atatürk ün de diş doktoru olup eski bir mısır apartmanı sakinidir. baba tarafı süryani, dedesi müslümanlığı seçmiştir. babaannesi italyan'dır. babaannesinin ailesi levantendir. istanbul'da umum sigorta'yı (assicurazioni generali) kuran ailedir.

7. Dün Habertürk TV'de 2 profesör vardı. Olayları objektif ve bilimsel inceleyen kişilerin var olması beni rahatlatı.

Bir şey yapılması gerekiyor, bunu kim yapar bulunuyor bence.

Milyonlar içinde 3-5 bin akıllı adamı da ikna edeceğiz diye uğraşmıyorlar.

Önceki gün de tartışma programında şu hikaye geçti,

Fatih'in hocası Akşemsettin İstanbul'a Anadolu'dan Türkmen getirelim demiş, Fatih o zaman İstanbul, İstanbul olmaktan çıkar diye kabul etmemiş. Akşemsettin de o zaman ben köyüme döneyim deyip ayrılmış. Sonradan hocasının gönlünü almak için Aksaray'dan bir kısım Türkmen getirilip Aksaray semtine yerleştirilmiş.

8. Ahşap ve kağıt ürünler çok pahalıydı, son zamanlarda gevşeme var gibiydi.

Yanda şu ilanı gördüm ikna oldum.

Sayfa 778/1019 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788828878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •