Sayfa 847/1019 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: Viop XLV

1.  Alıntı Originally Posted by semh Yazıyı Oku
    Gelecekte ne olacağı önemli değil yalnızca seçim önemli diye mi düşünülüyor ? düşünmeden edemiyorum. Sonrası sonra düşünülür arttır faizi 2-3 sene temiz bir durgunluk dönemi gelecek tahminim bu yönde bist ne olur faizler yükselince hepimiz çok iyi biliyoruz
    Anormal faiz artışı batıkları tetikliyor bankalar da zarar görür. Kredi musluğunu kısılır birazcık devalüasyon olur.

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    İyiya işte delik olduğu daha çok para eder, motoru soğutmak için itfaiye hortumunu semin deliğe takarlar, tekrardan bi delik açma masrafı olmaz
    Bende zerre hisse yok Viob zaten bilmem. Yattığım yerde de dikecek değil ya pala

3. Ulen bozkurt korkuttun emirleri iptal ettim. Biri var sadece %7 aşağı onu da mı iptal edeyim

Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    haklısın abka dayu bu kadar abartacakların tahmin etmemiştim..bana gör artık son gün bugün olmalı en geç yarın mcleri toplayıp basmalılar artık...
    yukarı mı aşağı mı tarkank dayu......
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

5.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bende zerre hisse yok Viob zaten bilmem. Yattığım yerde de dikecek değil ya pala
    Bende o yüzden dedim akşama ğcünbirini alın diye
    Sabah pazarı yapınca genelde akşam pazarı yapmıyor
    Saa kim dedi picamanı palaya kaptır diye, yukardan alırsın paşa paşa

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bende o yüzden dedim akşama ğcünbirini alın diye
    Akşam sabah öğlen farketmez her saat para dağıtıyor az önce karton yakaladım onu da alıp sattım. Benim hisse alıp satma sürem 2 dk ortalama. Üç kademe yeter bana.

7. Layn ğavşak o zaman sabahtan beri kafamı niye zıktin anektar gidecek pala bozkurtun belini inciltecek deye
    Ordan bakınca bizi armutmu topluyor sanıyorsun

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Layn ğavşak o zaman sabahtan beri kafamı niye zıktin anektar gidecek pala bozkurtun belini inciltecek deye
    Ordan bakınca bizi armutmu topluyor sanıyorsun
    Seninle uğraşmak hoşuma gidiyor.

Sayfa 847/1019 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •