Sayfa 919/1019 İlkİlk ... 419819869909917918919920921929969 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 7,345 - 7,352 arası.

Konu: Viop XLV

1.  Alıntı Originally Posted by Abnormal Yazıyı Oku
    Global de sabah açılışta aldı resmen taban olmasın diye yazılmış 2m lot.. Bence HSBC dekilerin ordinosu o da
    patron tarafıda 12,5 milyon haftalıkta satışta ,
    ,
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

2.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    patron tarafıda 12,5 milyon haftalıkta satışta ,
    ,
    O kuruma halen nasıl ceza gelmedi anlamak mümkün değil zaten ((:

3. şuanda vitrinde 199 tl de ürün yazarlar ya dikkat çeksin diye sasa yıda taban yapmıyorlar tabana yazılacak lotlardan dolayı

4. Hisse vadelilerde APS yüksek olanlar (dün itibari ile)

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5.  Alıntı Originally Posted by Abnormal Yazıyı Oku
    yasal işlem olursa bankalarda yaptıkları gibi akderecik bulmaları gerek aslında erdemoğlunun o konuşmasında ince şeyler var alan alıyor içinden bloomberg de sabahtan beri herkese erdemoğlunun açıklamaları soruluyor.Şimdi sasa dan bahsediliyor endeks de yokmu aynı hikaye bugun bım in sahibide ortaya bazı şeyler bıraktı gıda ile ilgili ,

Alıntı Originally Posted by Abnormal Yazıyı Oku
    Atı alan üsküdarı geçti.....demezler mi şimdiye kadar nerdeydin ey patron....bırak numaraları sindoma hektaş .....sasa çok pahalı düşecek dediğimizde bana tepki yazısı yazmıştı.....demek ki her şeyin bir değeri var......gelen yüzbinlerce küçük yatırımcı çok güzel kazıklanmak üzere ....tıpkı coin piyasası coşkusu var borsamızda sonu geldi gibi....tepe işaretlenmek üzere......sonra tekrarcoşku olur borsamızda......kazananlar parayı cebe koymak istiyor......ve koymaya başladılar......

7. AKBNK ve BIMAS halka açıklığı ve yabancı oranı yüksek orada sert hareket olmuyor.

BIMAS zamanında yabancılara hisseleri sattı küçük ortak olarak gözüküyor.

Ben GARAN'da spekülasyon bekliyorum, hisseleri BBVA'ya satmayanların hedefleri yüksek olmalı ama uygun zman bekliyorlar bence.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. Sasa da global ve hsbc nin alımları msci endeks değişikliği vesilesi ile..dün de almıştı hsbc..bu ay sonu itibariyle geçerli olacak denmişti…tabandaki lotlar da hsbc ağırlıklı. Bugün kapanış seansında eksik kotlar da alınır(fiyata bakmadan mecburi yapılan alımlar bunlar)

Yarın bir taban daha yiyebilir, yatın msci endeks alımı yok sonuçta.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 919/1019 İlkİlk ... 419819869909917918919920921929969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •