Sayfa 740/1019 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 5,913 - 5,920 arası.

Konu: Viop XLV

1.  Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku

Günün moda hisselerine 11-16 yıl önce elim değmiş,kendi kara listeme almışım,şimdi gençler peşindeler.
    Öncelikle yatırımcı hisseyi alırken ben bu hisseyi ne kadar zamanda kime kaç paradan satarım sorusuna yanıt bulmalılar.
    Uzun vade temettü için alınan uygun fiyatlı hisseler,her zaman kolay ve iyi paraya satılırlar.(bence)

YTD
    Örneğin alttaki hisseler çok uygun fiyatlara alınmış temettü hisseleridir,babanın oğluna çok iyi karla gece satarsın.

YTD

2.  Alıntı Originally Posted by ellocu Yazıyı Oku
    80 lerin sonu,tahta dönemi...rahmetlinin kurum için yazayım :ordino verirdik , limit fiyat sıkıntı ; emirler o da gerçekleşirse, alışlar hep tavan fiyattan satışlar hep taban fiyattan olurdu...90 lı yıllar :brokerların altın çağı...bir diğer kurumum için yazayım :satış yazdırırsın emir gerçekleşir fiyat düşerse satış gitmedi abi ;alış yazdırırsın emir gerçekleşir fiyat artarsa alış gelmedi abi...halbuki ekrandan görüyorsun,hiç fark etmez..anında brokerı yakalayıp ta teyit alamadıysan...o dönem 1 ayda araba 3 ayda ev almayan broker kalmamış olabilir...yine90 lar daha sonraları,artık direkt brokera bağlı değiliz dealer var;işlemler aracı kurum içerisinde dağıtılıyor,hesap bazında anında girilmiyor...karlı işlemler hop birilerinin cebine...teyit aldığım,gözümle tavan olduğunu gördüğüm tahta hemen sonrası taban olunca(zırt pırt olurdu böyle şeyler) öğlen arası hop kurumdan birilerinin hesabına cebine,abi senin mal gitmemiş yaa...zaten sürekli içte politik dışta bilmemne krizi çıkar.. hırsızlarla mı uğraşalım krizlerle mi ? spk desen bu günler o zamana kıyasla ingiltere borsası mübarek,patronların çoğu tarif ötesi arsız...şimdi borsa çocuk oyuncağı,en azından kayıplar senin kaybın kazanç senin kazandığın...darbe girişiminde bile satış fırsatı veren bir piyasa,gerçekten çocuk oyuncağı...3 tabandan önce satamadığınız bir piyasa düşünün...hissenin adı önemli değil...biliyorum yazdıklarıma hadi canım diyeceksiniz...daha neler var da yazmaya üşendim...o zamanlardan,yaşananlardan kalan izleri silebilen tüm oyuncular 2002- 2003 sonrası ciddi zengin oldu zaten...diğerleri ise ürkek tavşan pozisyonunda devam ettiler...en şanslı kesim ise o günleri hiç yaşamamış olup son 15 20 yılda bu işe başlayanlar...2008 krizi hariç kriz görmediler...
    tekrar :forumda bir klik oluşmuş. cemaat gibi çete gibi bir şey... ara sıra bir şeyler yazalım diyorsunuz ;okuyan yok,kale alan hiç yok. illa sürekli yazacaksınız ya da üst perdeden konuşacaksınız.soruyu soran bile okumuyor...sor geç...yaz geç...salla geç...
    Son düzenleme : ellocu; 24-11-2022 saat: 00:00.

3. lütfen..
    zeytin yağı salça peynir stoğu yoksa yatırım yapmış sayılmasınız...
    var mı depo/sevk ırsaliyesi ?
    yapıştırın. 40 ton salça 2 ton peynir..
    Memento mori

4. ...

Yaralarım depreşti,günlerce alıcı bulamazdık,gerçekleşen karlı işlemlerimizi brokerlar ve aracı kurum yöneticleri iç ederdi,az bile yazmışsın.120 bin dolarlık Kütpo hissemi 4600 den Emlakbanktan açılışta satış yazdım TKBden sayısı belli kendim aldım,teyidini de..maksadım alıcı getirip satmaktı,alış tarafı boş,4000e alıcı geldi TKBden geri sattım..2 gün sonra paramı almaya gittiğimde gerçekleşmedi dediler,tam 18 bin dolar fark iç edildi unutamıyorum,başka defalarca yaşadım,defalarca battım,şimdi iyi günlerdeyiz,yine de korkularımız kaldı biraz.
    Son düzenleme : ÇiftçiDede; 24-11-2022 saat: 00:07.

5.  Alıntı Originally Posted by ellocu Yazıyı Oku
    tekrar :forumda bir klik oluşmuş. tarikat gibi çete gibi bir şey... ara sıra bir şeyler yazalım diyorsunuz ;okuyan yok,kale alan hiç yok. illa sürekli yazacaksınız ya da üst perdeden konuşacaksınız.soruyu soran bile okumuyor...sor geç...yaz geç...salla geç...
    Ellocu abim,ben okudum,siz çok eski borsacısınız bunu anladım ama soru yok yazdığınızda cevap vere/yim/lim.

6. sizi kast etmemiştim,genele yazdım,iyi geceler...

7.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Brezilya'da vakalar arttı, zorunluluk geldi: Havalimanları ve uçaklarda maske takılacak

Birgün Gazetesi
    -----
    Yine mi başa sarıyoruz covidinin de ....
    Çin çok kötü ama insanlar isyan ediyorlar,kısıtlamaları kaldırdılar.

8.  Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    Çin çok kötü ama insanlar isyan ediyorlar,kısıtlamaları kaldırdılar.

Sabah deprem sonrası bu arkadaşı izlemeye aldım,yazdıklarının çoğu gerçeklere dayanıyor,bazı yorumları tutuyor.
    Dün sabah beni depresyona soktu,etkisi altında kaldım,bazı paylaşımlarımı yazmamda da etkili oldu.
    Paraları yemek lazım hemi de der acele.
    NİBİRU....

https://twitter.com/reptilianplanet

Sayfa 740/1019 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •