Sayfa 246/1019 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346746 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: Viop XLV

1. Seçimden önce 8 milyar dolarlık sosyal yardım dağıtan, 400 bin kişiye tapu veren Brezilya Başkanı Bolsonaro seçimleri kaybetti.

değişim devam ediyor...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. dolar indexi

aylık
    fedin bu toplantıda güvercin olması olasılığı yüksek

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    rezalet ya şu an ki hali...az evvel 11:25 barında 5 sn de 4.000 puan çizdi yukarı ekim vadeyi tek barda sadece 5 sn.olacak iş değil...evvelden kademelerde 40-50-60-100 kontratlar beklerdi...şimdi 1-2 kontratla kademeler inip kalkıyor...böyle piyasa mı olur...aktif alış-satış arasında 100-150-200 puan fark oluyor...yani daha pozu aldığın anda kafadan zararla başlıyorsun gibi bir durum var...

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    aracı kurumlar 1/1 kontrat teminatlarına inecekmiş..
    Yoksa kendi kuyularını kendileri kazarlar..

1 endeks kontratı 7.500 TL civarı ..iş olmaz..ya da ekranda gördüğümüz gibi 1er 2şer..

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,012
     Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Hazır giyimde tehlike çanları:

Kahramanmaraş'ta iki fabrika kapandı, 450 kişi işsiz kaldı.
    Avrupada yaşanan ekonomik durgunlukla siparişlerin azalması da Türkiyeye yansımaya başladı.
    Geçen hafta tekxtil konusunda 1-2 satır yazdım.ciro düşüşleri miktar bazında yüzde 50 düşüş olan firmalar var dedim.
    ispanya portekize fiyata bakmaksızın sipariş geçiyormuş dediler.Gizli ambargo abi dediler.

ama merak etme abi dedi.niye yaw dedim.....bizimkiler işi kökünden çözmüş Fransız perakndecisini almışlar. Artık siparişleri kendi kendimize geçecez dediler.
    öle ufakda sayılmaz 800-900 (hatırımda öle kaldı) şubesi varmış PİMKİE mi ne dediler öle bişiymiş.

Türkler i kapıdan kovsalar biz bacadan gireriz evvelallah dedi emmoğlu

satın alan şirket emmoğlunun kendisinin değil yanlış anlaşılmasın lütfen.

https://ww.fashionnetwork.com/news/P...l,1452667.html
    Son düzenleme : pisyedili01; 31-10-2022 saat: 13:16.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

5. Banka GM'lerinden peş peşe açıklamalar..

Garanti BBVA/Recep Baştuğ: Bankalar Olarak Büyümeyi Finanse Edecek Güçteyiz- Bloomberg HT

İş Bankası/Hakan Aran: Sektör Olarak Görevimiz Salt Büyümeyi Değil, Sürdürülebilir Ekonomik Kalkınmayı Desteklemek Olmalı- Bloomberg HT

6.  Alıntı Originally Posted by Bailing Yazıyı Oku
    Bozkurt reis tepeyi işaretle Sasa da.

116.90

14.1 milyar dolar market cap.

VOB YAPMAYİN
    Memedabi sen halen burdamısın yahu
    Normalde 3 gün kalırdın ve adios diyip kaybolurdun bi süre, heralde bu sefer çuvalı tam dolduramadın
    şaka bi yana, sen yeni borsacı değilsin çok eskilerdensin, sen bari büüüle şeyler deme,
    unutma ki borsada fiyatlar hayal bile edemediğiniz seviyelere çıkabilür yada düşenbilür.
    Vob yapmayın batarsınız

16.96 Since 27 Aralık 2023

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Hiç bir Allahın kulu bana şort açtıramaz, mazut olmaktan bıktık çünkü
    Cuma yazdım, yine yazarım
    Bir Allahın kulu bana şort açtıramaz

16.96 Since 27 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku
    Banka GM'lerinden peş peşe açıklamalar..

Garanti BBVA/Recep Baştuğ: Bankalar Olarak Büyümeyi Finanse Edecek Güçteyiz- Bloomberg HT

İş Bankası/Hakan Aran: Sektör Olarak Görevimiz Salt Büyümeyi Değil, Sürdürülebilir Ekonomik Kalkınmayı Desteklemek Olmalı- Bloomberg HT
    İş Bankası GM'nin cümlesi çok anlamlı ve derin aslında. "Tek başına büyüme bir şey ifade etmez. Enflasyonu halletmeden sürdürülebilir bir büyümeye ulaşamayız. Ulaşsak bile büyüme ve kalkınma farklı kavramlar." vb anlamlar çıkarılabilir.

Sayfa 246/1019 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346746 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •