Sayfa 502/1019 İlkİlk ... 24024524925005015025035045125526021002 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: Viop XLV

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,073
    Rabbim hayatını kaybedenlere rahmet eylesin.Yaralı olan vatandaşlara acil şifalar dilerim.
    Hayatını kaybedenlerin geride bıraktığı yakınlarının da metanetlerini koruyabilmelerini dilerim.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

2. Malesef adamlar Başarmislar kardesim..bakın bir kötü olay cereyan ettti...herkes taraf olmus...dava vatan sevgisi deil...cıkar sevgisi parti sevgisi..yal sevgisi olmus...baki kalan vatan olacaktır...ve geride kalan bizler deil evlatlarımız....bırakın be cahil cesaretini..bıraz okuyun...izlemeyin yanlı tvleri...yada sadeve viop konusun..viopt adamda birakmadilar ya..hadi iyi geceler...

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Her türlü saçmalığın kabul
    Ama enflasyon halkın gündeminden yavaş yavaş düşüyor gibi ölçüsüz bi yalanı nereden buluyorsun. Enflasyon geçen ay son 20 yılın rekorunu kırdı. Nasıl gündemden düşüyor. Az aşağıdan yala
    başkanım bu esprili iğneye bayıldım

Alıntı Originally Posted by suheyl Yazıyı Oku
    Bugün bunu yapma kardeşim. Ben KaraKemal in avukatı filan değilim. Bu işlere sıkıyo filan demeyin. Bir an meselesi kıvılcım bu işte. Sükunet telkin edelim. İstanbul un birçok mahallesinde gençler toplanmaya başlatıldı bir şekilde. Şaka gibi gelmesin. Bunlar çok ciddi ve organize işler.. Durumu anlamaya çalışalım yapıcı bir şekilde aklı selim ile yaklaşalım.. Bu adi bir mesele değil.. Buna emin olabilirsiniz.....!!!!!!!!!!!!
    ben sadece yalaklara prim vermiyorum

demek istedim

net mi ?

net

sizde vermeyin prim

kafanız rahat mutlu olsun

Fuat Oktay: Hesabını soracağız
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

7. HDP lanetledi RTE de PKK HDP demedi. İnternet yavaşlatıldi sosyal medya yok. Tahminimce sığınmacılardan Suriye İran destekli. Her türlüsünun belasını versin. Allah'tan hayatını kaybedenlere rahmet yaralılara şifa diliyorum.

8. 2.5 3 + lık badem show gelir yarın.
    Dolarıda basarlar.

Sayfa 502/1019 İlkİlk ... 24024524925005015025035045125526021002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •