Sayfa 897/1019 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947997 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 7,169 - 7,176 arası.

Konu: Viop XLV

enflasyon konusunda zincir magazaların üzerine gidiliyor,en pahalı lüks mal satan zincir magazaya satış yapan yabancı kökenli bir gida firmasında çalışan satışçı arkadaşım bugun yapılan toplantıda marketin aralık ayında hiç mal almamayı düşündügünü sögledi yani marketlerde raflar boşalırsa iktidar partisinin oyları düşebilir.

2. Forumda fiyat paylaşılıyor en az -30% fark var..
    3-5 olur tamam bölge nakliye denir..
    Nasıl enflasyon da burada 130 olan başka şehirde 210..
    Kuru fasülye 32. Bugün aldım..
    Market 90..

Nasıl iş bu ?
    Memento mori

3.  Alıntı Originally Posted by sartorius Yazıyı Oku
    enflasyon konusunda zincir magazaların üzerine gidiliyor,en pahalı lüks mal satan zincir magazaya satış yapan yabancı kökenli bir gida firmasında çalışan satışçı arkadaşım bugun yapılan toplantıda marketin aralık ayında hiç mal almamayı düşündügünü sögledi yani marketlerde raflar boşalırsa iktidar partisinin oyları düşebilir.
    Beni iyicene korkuttun abi ev bakkala döndü. Markete dönecek bundan sonra

4. Vadeli de vade geçiş gapı var.
    Oda bu yazdığınız yerlere denk gelir sanırım
     Alıntı Originally Posted by sartorius Yazıyı Oku
    merhaba,artık borsamızda teknik ve temel analiz yada sistem falan çalışmıyor,yarın short pozdaki ky nın pozlarını kapattırabildigi kadar piyasa saglam duracaktır,tahminim ky elinde short taşıyabilen kalmamıştır,yoksa gece seansıda kanırtmaya devam ederlerdi,malesef piyasa marjın call piyasası oldu ky ne zaman ne alsa kazanacagına inandırıldı,piyasa terse dönecektir ve mal kilitleme işlemi ile para dövize gitmesin diye uzun süre mal ky de kilitli kalacaktır 10 gün sürmez bist 100 hedefim 4015 tir
    SM-G991B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    Forumda fiyat paylaşılıyor en az -30% fark var..
    3-5 olur tamam bölge nakliye denir..
    Nasıl enflasyon da burada 130 olan başka şehirde 210..
    Kuru fasülye 32. Bugün aldım..
    Market 90..

Nasıl iş bu ?
    Bir işletmenin elektrik kira çalışan gideri kendi geçim ve ulaşım dahil bulunduğunuz şehre göre maliyeti yüksek ise masrafı ciroya yansıtır. Ayrıca kuru fasulyenin çeşitli kalitede ve özellikte olanı var. Ama şu da var insanlarda biraz sapıtma da var. Ama genel küçük esnafın durumu bitik.

bizim halkımız altın döviz emlak sever,borsaya giren yatırımcı zaten girdi ayşe teyzeyi borsaya sokamazsınız,zaten ky nın aldıgıyla falan borsa bu kadar çıkmaz,dikkatli olmak lazım sadece tecrube diyelim y.t.d.

7.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Senin sistem sat vermiş olamaz. Sen de sisteme ihanet etmezsin. Ya hesap hacklendi ya da duyum var? Hangisi
    30 kasım diyen benim 3 hafta önce

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    30 kasım diyen benim 3 hafta önce
    Ahaaa.. onu görmedim abi. Görsem malda girmezdim. Sabah mı öğleden sonra mı. .

Sayfa 897/1019 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •