Sayfa 235/1019 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335735 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: Viop XLV

1.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Boynuzlu pangaya geç abey.

Gelirim yok herhangi bir bakiye yok hiç bir şey yok 10 yıldır kullandığım ( ve 1 kez bile aksatmadan ödediğim) karta 300 bin limit vermiş ( ben giderken 150 idi )

Iyi para düşününce, sonra baktım 300 bin dediğin para çöp olmuş ikinci el araba bile alınmıyor.

Limitleri dolar bazlı bakmak lazım onu anladım.
    Yok öyle değil o iş. Maaşlı çalışan değilsen kk limitini arttıramıyor, bddk nın kesin kuralları var dedi eleman. 25 yıldır çalıştığım banka, hem kk, hem de çoğu işimi oradan görüyorum. Diyorum ki bir asgari ücretli 20-25 bin limit alıyor, bana 15 bin limitin üzerini vermiyorsunuz. 25 yılda bir kere geç ödemiş miyim, hatta bir kere asgari ödeme yapmış mıyım, buna bakmıyor musunuz? Yok, biç birine bakmıyoruz abi diyor

Üstümde 4-5 tapu var, araba var vs, hepsinin maddi karşılığı fena bir tutar yapmaz, bunlara bakın diyorum, yok abi..tek kriter maaş.3500 emekli maaşı alan dede benden daha çok kk limiti alıyordur.

İşin komik tarafı aynı banka her gün mesaj atıp, 100-150 bin hazır kredi var diyor, netten onay ver kullan diyor...anladığım kadarıyla kk ile ilgili bddk kontrolü doğru olabilir, yoksa bireysel kredi daha riskli bir şey.

Normalde geçen yıla kadar 15 bin limit yetiyordu..hem %100 e yakın enf, hem de bu yıl mobilya beyaz eşya vs biraz fazla alış veriş yaptık, üstüne arabada iki parça bozuldu 30 binde ona verdik...her ay 20-30 bin kk hesabına peşin yatırıp, taksit taksit harcıyoruz
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Yok öyle değil o iş. Maaşlı çalışan değilsen kk limitini arttıramıyor, bddk nın kesin kuralları var dedi eleman. 25 yıldır çalıştığım banka, hem kk, hem de çoğu işimi oradan görüyorum. Diyorum ki bir asgari ücretli 20-25 bin limit alıyor, bana 15 bin limitin üzerini vermiyorsunuz. 25 yılda bir kere geç ödemiş miyim, hatta bir kere asgari ödeme yapmış mıyım, buna bakmıyor musunuz? Yok, biç birine bakmıyoruz abi diyor

Üstümde 4-5 tapu var, araba var vs, hepsinin maddi karşılığı fena bir tutar yapmaz, bunlara bakın diyorum, yok abi..tek kriter maaş.3500 emekli maaşı alan dede benden daha çok kk limiti alıyordur.

İşin komik tarafı aynı banka her gün mesaj atıp, 100-150 bin hazır kredi var diyor, netten onay ver kullan diyor...anladığım kadarıyla kk ile ilgili bddk kontrolü doğru olabilir, yoksa bireysel kredi daha riskli bir şey.

Normalde geçen yıla kadar 15 bin limit yetiyordu..hem %100 e yakın enf, hem de bu yıl mobilya beyaz eşya vs biraz fazla alış veriş yaptık, üstüne arabada iki parça bozuldu 30 binde ona verdik...her ay 20-30 bin kk hesabına peşin yatırıp, taksit taksit harcıyoruz
    Benim maaş 6 bin 80 bin limitli kredi kartı var. Korkudan yastığın altında duruyor. Başka bankadan düşük limitli kredi kartı alacağım.

3.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Bankalar yarın tepki vermezse.. İşimiz var

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sabah verebilir yüzde 2 ye kadar ,ama kapanışı bilmek zor....ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Benim maaş 6 bin 80 bin limitli kredi kartı var. Korkudan yastığın altında duruyor. Başka bankadan düşük limitli kredi kartı alacağım.
    Askerken boyna asılan haki renkli incecik bez cüzdanlar vardı. Paramız çalınmasın diye onları kullanıyorduk. Uyurken rahatsız da etmiyordu. Yastık altından saha güvenli.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,583
    Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var.

Telekomdan adsl iptal edip superonline fibere geçtim

Tüm sistemlerin kurulu olduğu eski PC var...onda internet var(ms çalışıyor) ama edal ve google(hissenete de giremiyorum) giremiyorum..internet bağlantınız yok diyor..oysaki var

epey kurcaladım ama bulamadım....Bu işleri iyi bilen arkadaşlar var diye buraya yazdım..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

6. İnternet bağlantınız olmayabilir. Üzerinde internet bağlantı işareti olan F11 veya F12 tuşuna basılı tutun. Bağlantıyı tanıyıp bağlandı diyene kadar.
    Benim bilgim buna yeter veya kapatıp açın.
    En kesin çözüm.

7. Benim maaş yok olmadığı halde kk limiti hisseden önce artıyor,onuda geçtim ihtiyaç bile verdiler 50bin geçen sene
    Hiç çalışmadığım banka verdi çokta uyguna..

İstediklerine bal gibi veriyorlar at hırsızı bunlar
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    valla bir sürü dolandırıcılık işi oluyor...bu kadar limit verseler de almam, ara sıra büyük hacimli alış veriş yaparsam karta ek ödeme yaparım..yoksa kart çalınsa, kaybola filan skıntı...belki sonradan zarar tanzim edilir, ama mevzuyu düzeltene kadar baya sıkıntı yaşatır.

öte yandan, ihtiyacın olduğunda peşin öde, sonra kullan çok dert değildi..ama enf. %100 iken, kk ödemesi vs ne kadar geç o kadar iyi...hatta kmh ile vadesiz hesaptan avans da kullanmak mantıklı...enf %100 iken, %25-30 ile her türlü borç altına girmek mantıklı.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 235/1019 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •