Sayfa 1019/1019 İlkİlk ... 195199199691009101710181019
Arama sonucu : 8151 madde; 8,145 - 8,151 arası.

Konu: Viop XLV

1.  Alıntı Originally Posted by Pejo Yazıyı Oku
    Benim anlamadığım,bofa gibi büyük oyuncuların bu akış yönünde ilerlemesi. Hâlbuki ciddi bir short poz açsa,bu yeni gelenler çil yavrusu gibi dağılır. Şimdi long poz da günde atıyorum %2-3 kazansa,short poz da bir günde %7 bile kazanır,sonraki günler de bile.
    Yeni gelen yatırımcıların viop kültürü yok gibi,onlar spottan,ekstra da kredi ile alıyorlar. Viop da kaldıraç ile bu pozisyonlar çok kolay patlatılmaz mı? Yoksa uygun zamanı mı bekliyorlar.

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Uygun zaman bekleniyor, para akışı devam ediyor, bu akış durunca, ya da azalınca, veriş başlar.

Şu dın dönemde borsanın alternatifi yok lafını o kadar duydum ki. Tepeden %10 verse, kredili ya da taşımakta zorlanılan mallar dökülse iyi olur. Belki Şubat marta kadar sallan yuvarlan devam edilir. Ama arada 1 ya da 2 %10 lük düzeltme kuvvetle muhtemel bence.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bu yorumu daha önce birkaç kez yapmıştım.

Bu ralli, mecburiyet rallisi oldu.

Alıcı öyle ahım şahım aşırı iştahlı filan değil, ama, satan yok.

Neden satacaksın? Satıp ne yapacaksın? Dolar bitik faiz yok evler arabalar uçmuş. Mecburen borsa da eşlik etti.

Borsaya özel ekstra bi ralli yok bana göre. Her şeyde oluşan enflasyon temelli değer kaybıne eşlik etmeye çalışıyor.
    Dolar bazlıda ralli var, 150 dolardan 260 dolarlara geldi, enflasyon üstünde getirdi borsa özellikle son 2 ayda.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by freshwind Yazıyı Oku
    Dolar bazlıda ralli var, 150 dolardan 260 dolarlara geldi, enflasyon üstünde getirdi borsa özellikle son 2 ayda.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    merak etmeyin yakında dolar farkı açar yine. sadakayla toplanan parayı da yakınca sonuç belli maalesef. ticaret açığı 100 milyar olmuş kasada eksi 60 lira para...dünya lideri olduk ama hangi tarafta????
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

4. Selam
    Bu başlık kapandı mi

5. idealdata halkyatırımda varant alım satım emirlerini düzgün yollayamıyor benzer sorun yaşayan varmı? bir haftadır sorunu çözmeyi de beceremediler. zaten ikisinin de ölüsü yapıyor bu işi, canları hiç ama hiç istemiyor nefret etmişler işlerinden. başka düzgün kurum alternatif de yokki..

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Selam
    Bu başlık kapandı mi
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...54959&page=205

Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    Umarım yeni başlıktada benim ki kadar ralli yaparsınız
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 1019/1019 İlkİlk ... 195199199691009101710181019

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •