Sayfa 1018/1019 İlkİlk ... 1851891896810081016101710181019 SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 8,137 - 8,144 arası.

Konu: Viop XLV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by smartinvestor Yazıyı Oku
    Sopa ne zaman gelir secbul ağabey?
    Ne zaman gelir değilde ne zaman biter. Sopa yersin yersin yersin yersin..... Sonra durur.... Tamam bitti dersin. Nefes alırsın... . İste o an bir kere daha vurur ama daha sert. Hah işte o zaman biter zopa.
    . Shortör de aynen böyle yedi zopa yı. Şimdi sat tuşa bakınca zopayı görüyor. 3000 de bitti demişti.
    .Longör de aynen böyle yedi zopayı. Bitti diyince corona sopası geldi. Şimdi bakma unuttu o günleri veya zopa henüz yememiş longör var etrafta.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

2.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Ne zaman gelir değilde ne zaman biter. Sopa yersin yersin yersin yersin..... Sonra durur.... Tamam bitti dersin. Nefes alırsın... . İste o an bir kere daha vurur ama daha sert. Hah işte o zaman biter zopa.
    . Shortör de aynen böyle yedi zopa yı. Şimdi sat tuşa bakınca zopayı görüyor. 3000 de bitti demişti.
    .Longör de aynen böyle yedi zopayı. Bitti diyince corona sopası geldi. Şimdi bakma unuttu o günleri veya zopa henüz yememiş longör var etrafta.
    Teşekkür ederim ağabey.

3. hangisi asıl hangisi taklıt anlamadım öz,,,- hakiki... gıbı olmus
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Çok üzücü ya, yazık..

5. Tepe işaretleri var ,ama teyit lazım, 4950(bist 30) altında günlük kapanışlar başlarsa ralli biter,bu durumda 50 günlük ho ya gözler çevrilir 4456 da şu an......... ytd

6. Bu yorumu daha önce birkaç kez yapmıştım.

Bu ralli, mecburiyet rallisi oldu.

Alıcı öyle ahım şahım aşırı iştahlı filan değil, ama, satan yok.

Neden satacaksın? Satıp ne yapacaksın? Dolar bitik faiz yok evler arabalar uçmuş. Mecburen borsa da eşlik etti.

Borsaya özel ekstra bi ralli yok bana göre. Her şeyde oluşan enflasyon temelli değer kaybıne eşlik etmeye çalışıyor.

7. Benim anlamadığım,bofa gibi büyük oyuncuların bu akış yönünde ilerlemesi. Hâlbuki ciddi bir short poz açsa,bu yeni gelenler çil yavrusu gibi dağılır. Şimdi long poz da günde atıyorum %2-3 kazansa,short poz da bir günde %7 bile kazanır,sonraki günler de bile.
    Yeni gelen yatırımcıların viop kültürü yok gibi,onlar spottan,ekstra da kredi ile alıyorlar. Viop da kaldıraç ile bu pozisyonlar çok kolay patlatılmaz mı? Yoksa uygun zamanı mı bekliyorlar.
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bu yorumu daha önce birkaç kez yapmıştım.

Bu ralli, mecburiyet rallisi oldu.

Alıcı öyle ahım şahım aşırı iştahlı filan değil, ama, satan yok.

Neden satacaksın? Satıp ne yapacaksın? Dolar bitik faiz yok evler arabalar uçmuş. Mecburen borsa da eşlik etti.

Borsaya özel ekstra bi ralli yok bana göre. Her şeyde oluşan enflasyon temelli değer kaybıne eşlik etmeye çalışıyor.
    FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Şuan fofa nın işi kardeş payındaki şerif amca rolü, itlik pi.lik peşinde, piyasa yapıcılığı yada yön vericiliği yok, sadece kağıtların dğzeltmelerinde figüranlık yapıyor.

Sayfa 1018/1019 İlkİlk ... 1851891896810081016101710181019 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •