Sayfa 113/280 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon
Arama sonucu : 2237 madde; 897 - 904 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. Bişeyler deniyor. Dur bakalım ne olcak

2. vaayy be neler yapmış kral bu endekste.
    üçlüde bayrağı da kapmışız. otobana çıkarız artık umarım

genel kurul tarihi açıklandı mı arkadaşlar? ben göremedim de..
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

3.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    vaayy be neler yapmış kral bu endekste.
    üçlüde bayrağı da kapmışız. otobana çıkarız artık umarım

genel kurul tarihi açıklandı mı arkadaşlar? ben göremedim de..
    henüz gk açıklanmadı ve gkla sunacagız diye ince bir dokundurma var anlayana dercesine gibi geliyor bana kayıtlı der ama o iş zaten bitti şimdi sıra ödenmişde hep birlikde sabrımızın meyvesini kurtlandırmadan yemek nasip eder rabbim
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    henüz gk açıklanmadı ve gkla sunacagız diye ince bir dokundurma var anlayana dercesine gibi geliyor bana kayıtlı der ama o iş zaten bitti şimdi sıra ödenmişde hep birlikde sabrımızın meyvesini kurtlandırmadan yemek nasip eder rabbim
    Amin. inşaallah

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,177
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    altılı masayı bekleyen bir borsa var!Kayserili zaten her zaman düzeni bozuyor endeks gitse de gitmiyor düşse de gitmiyor!Bosch disiplinli ona uymaz!
    tavana ramak kalmıştı!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6. Sayın mercek2
    Egeen'den umudumu kestim. Öyle bir çirkin tezgah kurulmuş ki küçük yatırımcı dışında bu tezgahtan herkes memnun. Baktı boschfren o da egeene takılmaya gerek yok ben kendi yönümü çizeyim dedi. Helal olsun. Şapka çıkarttım. Hep güvendim ve hiç bunu boşa çıkartmadı.
     Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    egeen düzenimizi bozuyor takılma be panzerim ordaki patron tahtacı ortaklıgı puşt millet ne dese kulak arkası yapıyor ama buradaki patrona da saygı duyuyorum gerçekten egeen verileri bfrende olsa şimdi 30-40 binlikler yüzüyor olurdu ne diyelim umarım yatırım bitince o verileri de sollarsın sen ve beklemeye devam.
    CPH2125 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,177
    Uludağ İhracatçı Birlikleri'nin şubat ayı ihracatı, 2 milyar 777 milyon 98 bin dolar olarak gerçekleşti

Kuruluştan yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Türkiye'nin Genel Sekreterlik bazında en fazla ihracat yapan ikinci birliği olan Uludağ İhracatçı Birlikleri'nin (UİB) şubat ayı ihracatı, 2 milyar 777 milyon 98 bin dolar olarak gerçekleşti. Şubat ayındaki ihracatı 2,8 milyar dolar olan UİB'in yılın ilk iki ayındaki ihracatı ise %13 artışla 5 milyar 607 milyon dolar oldu.
    UİB Koordinatör Başkanı Baran Çelik, "Şubat ayı başında yaşadığımız ve ülkemizi yasa boğan deprem felaketi nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifa, ailelere ve milletimize baş sağlığı diliyorum. Yaralarımızı sarmak için dayanışma ruhu ile hareket etmeye devam etmeliyiz. Diğer yandan afetin maddi hasarları da çok büyük. Bu nedenle ekonomik açıdan da güçlü olmayı ve maddi yıkımın boyutunu minimuma indirmek için var gücümüzle çalışmayı sürdürmeliyiz. Sanayi çarklarımız üretim ve ihracat için dönmeye devam edecek" dedi.

OİB'in ihracatı şubat ayında 2,3 milyar dolar
    Şubat ayında 2 milyar 270 milyon 487 bin dolar ihracat gerçekleştiren Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği'nin (OİB), Şubat dönemi ihracatı %14 artışla 4 milyar 620 milyon dolar oldu.

UTİB'in ihracatı şubatta 108,4 milyon dolar oldu
    Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB), şubat ayında 108 milyon 411 bin dolar ihracata imza attı. UTİB'in Ocak-Şubat dönemdeki ihracatı ise 218 milyon olarak gerçekleşti.

UHKİB 80,8 milyon dolar ihracat yaptı
    Şubat ayında, 80 milyon 868 bin dolar ihracata ulaşan Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği'nin (UHKİB), yılın ilk iki ayındaki ihracatı ise 164 milyon dolar seviyelerinde gerçekleşti.

UMSMİB'in ihracatı 18,1 milyon dolar
    Şubat ayında, 18 milyon 146 bin dolar ihracat yapan Uludağ Meyve Sebze Mamulleri İhracatçıları Birliği (UMSMİB), Ocak-Şubat döneminde 35 milyon dolar ihracat gerçekleştirmiş oldu.

UYMSİB'ten şubatta 13,1 milyon dolarlık ihracat
    Şubat ayında, geçen yılın aynı ayına göre yüzde 43'lük artışla 13 milyon 172 bin dolar ihracat gerçekleştiren Uludağ Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği (UYMSİB), yılın ilk iki ayında %34 artışla 24 milyon dolar seviyelerinde dış satışa imza attı.
    Öte yandan, UİB üzerinden ihracat kaydı yapılan ve "diğer" başlığı altında listelenen sektörlerin şubat ayı ihracatı 286 milyon dolar olarak açıklandı.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,177
    yönetim kurulu toplanıp gk tarihini açıklarken oranı da açıklar mı acaba?

Sayfa 113/280 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •