Sayfa 13/280 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 2237 madde; 97 - 104 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. Bugun ayri bi garip , ayri bi guzelsin. Hadi bakalim hayirlisi

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

2. İnşaallah o gün bugündür. Hakkımızda hayırlısı olsun.

3. Bu başlığı şu anda 19 kişi okumaktadır. (5 üye ve 14 ziyaretçi)

kagula27, ACA42, asmf, dr.1715, hoca65

Sayı birden artmış

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,196
    Elini çabuk tut yönetim Ford beklemez
    https://twitter.com/murattosun341/st...023085568?s=21
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5. sessiz sedasızca izlemekteyim kafam karışmasın diye pek de bakmıyorum taaaki beklentim gerçekleşene kadar sakın ola kayboldugumu sanmayın hiç kimse beni kopartamaz bu panzerde aslında bunun ekürisi fmızp dir onu da takip etmenizi öneririm dostlar şu aralar ben kontr de heyacanımı yatıştırıyorum yakında bir başkası da çıkacak umarım fırsat verir henüz elime geçiremedim ben kovalıyorum o kaçıyor nereye kadar kaçar merak da ediyorum.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

6. yeni bir hisse

Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    sessiz sedasızca izlemekteyim kafam karışmasın diye pek de bakmıyorum taaaki beklentim gerçekleşene kadar sakın ola kayboldugumu sanmayın hiç kimse beni kopartamaz bu panzerde aslında bunun ekürisi fmızp dir onu da takip etmenizi öneririm dostlar şu aralar ben kontr de heyacanımı yatıştırıyorum yakında bir başkası da çıkacak umarım fırsat verir henüz elime geçiremedim ben kovalıyorum o kaçıyor nereye kadar kaçar merak da ediyorum.
    sn mercek2 bu yeni hisse hangisi acaba

7.  Alıntı Originally Posted by kincecik Yazıyı Oku
    sn mercek2 bu yeni hisse hangisi acaba
    sevgili kincecik dostum ben alfastan bahsediyorum ama tavandan yazıyorum gelmiyor kerata halka arza katılmamıştım şimdi ise sanica halka arzı var ve bence iyi bir firma imkanı olan için bence incelenmesi gerekir ben de müracat ettim fakat fazla bir şey vermiyorlar ne gelirse 20,03 tl den halka arzı yarın saat 16 son hayırlısı ben sadece inceleyin derim al sat diye algılamayın hayırlı günler.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,196
    https://twitter.com/ALKATRAZKUSCUSU/...475HwUj0nhCgdA

emegine sağlık alkatrazkuscusunun
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 13/280 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •