Sayfa 14/279 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 2229 madde; 105 - 112 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    HSBC, Almanya hisseleri için tavsiyesini 'nötr'den 'ağırlığını artır'a yükseltti
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    Türkiye, Avrupa otomobil satışları sıralamasında 6. ülke - ODD

Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) açıklaması aşağıda bulunuyor:

AB (26), UK ve EFTA ülkeleri toplamına göre otomobil pazarında 2022 Ekim
    ayında %14,1 artış yaşandı.
    Otomobil pazarı 2022 Ekim ayında 2021 Ekim ayına göre %14,1 arttı ve toplam
    910.753 adet seviyesinde gerçekleşti. 2021 yılı Ekim ayında Avrupa otomobil pazarı
    798.505 adetti.
    AB (26),UK ve EFTA ülkeleri toplamına göre hazırlanan raporda, otomobil
    satışları 2022 Ocak-Ekim döneminde %7,8 azaldı.
    Otomobil pazarı 2022 Ocak-Ekim döneminde 2021 yılı aynı dönemine göre %7,8
    azaldı ve toplam 9.181.660 adet seviyesinde gerçekleşti. 2021 yılı aynı döneminde
    otomobil pazarı 9.960.682 adetti.
    2022 Ekim ayı sonunda Türkiye, geçen yılın aynı dönemine göre %6 azalış ve 446.664
    adetle Avrupa otomobil satışları sıralamasında 6. ülke olarak yer aldı.

Avrupa otomobil pazarı ülkelere göre değerlendirildiğinde;
    AB (26), UK ve EFTA ülkeleri toplamına göre 2022 Ekim ayında geçen yılın aynı ayına
    göre en fazla düşüş gösteren pazarlar sırasıyla %18,7 ile Slovenya, %14,3 ile
    Danimarka ve %9,5 ile Macaristan oldu. Geçen yılın aynı ayına göre en fazla
    büyüme gösteren pazarlar ise sırasıyla %61,1 ile Letonya, %32,3 ile Bulgaristan ve
    %30,5 ile Slovakya oldu.
    AB (26), UK ve EFTA ülkeleri toplamına göre 2022 yılı Ocak-Ekim döneminde geçen
    yılın aynı dönemine düşüş yaşanan pazarlar sırasıyla %21,4 ile Danimarka, %20 ile
    Litvanya ve %19 ile Finlandiya oldu. Ocak-Ekim döneminde en fazla büyüme
    gösteren pazarlar sırasıyla %31,6 ile İzlanda, %16,9 ile Bulgaristan ve %12,5 ile Letonya
    oldu.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    sevgili kincecik dostum ben alfastan bahsediyorum ama tavandan yazıyorum gelmiyor kerata halka arza katılmamıştım şimdi ise sanica halka arzı var ve bence iyi bir firma imkanı olan için bence incelenmesi gerekir ben de müracat ettim fakat fazla bir şey vermiyorlar ne gelirse 20,03 tl den halka arzı yarın saat 16 son hayırlısı ben sadece inceleyin derim al sat diye algılamayın hayırlı günler.
    teşekkürler, ben bfren de bekliyorum, inşallah dediğiniz gibi olur

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    https://twitter.com/BORSAIZINDE/stat...17748411318273
    şimdi de 3 milyon kişi olma şerefine mlleti bir de böyle sagacaklar!

5. yine geri kaldık
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

6.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    yine geri kaldık

3000 için güçleniyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    Sabır bitmedi mi?

8.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Sabır bitmedi mi?
    Bekliyoruz sabır ile

Sayfa 14/279 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •