Sayfa 159/280 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon
Arama sonucu : 2237 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1.  Alıntı Originally Posted by rmazan Yazıyı Oku
    ABD den çip üreticisi TSI Semiconductors şirketini alıyormuş... Bosch Alman şirketi türkiyede de bursada fabrikası var..
    Teşekkürler ...

2.  Alıntı Originally Posted by rmazan Yazıyı Oku
    ABD den çip üreticisi TSI Semiconductors şirketini alıyormuş... Bosch Alman şirketi türkiyede de bursada fabrikası var..
    türkiyede bir de bshev var çagrı ile borsadan çıktı aslında çıkmasa süperdi bfren ile kol kola gidiyorlardı bshevin borsadan çıktıgında çok üzülmüştüm benim şahlarımdı her ikisi ve bosh lar için özellikle bfren için bu alım işi iyi de oldu fren baglantıları da artacaktır kısmete ve büyüyecektir de yeni yatırım da faaliyete girdi ki bundan sonrası çok daha güzel olacak.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

3. sanırım gk başlamıştır patron da gelmiştir gk la ve şu cip anlaşması için bir süpriz de buradan çıkacakmı yoksa yönetime yetki verip seçimlerden sonra mı açıklayacaklar ama BU SENE AÇIKLAR DİYE ÜMİTLİYİM gündem maddelerinde yetki yönetime verilecek diyor her an tetikde beklemekte fayda var cin şişeden çıktı ve patron sözünde duracaktır
    hissede birileri baskı kuruyor %3-5 aşagısı yukarsı benim için hiç önemli degil beklenti açıklanırsa o %3-5 e tenezzül edenler çok pişman olacaktır geçmişde yaptıkları gelecegin aynasıdır.
    Son düzenleme : mercek2; 27-04-2023 saat: 11:52.

4.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    sanırım gk başlamıştır patron da gelmiştir gk la ve şu cip anlaşması için bir süpriz de buradan çıkacakmı yoksa yönetime yetki verip seçimlerden sonra mı açıklayacaklar ama BU SENE AÇIKLAR DİYE ÜMİTLİYİM gündem maddelerinde yetki yönetime verilecek diyor her an tetikde beklemekte fayda var cin şişeden çıktı ve patron sözünde duracaktır
    hissede birileri baskı kuruyor %3-5 aşagısı yukarsı benimce hiç önemli degil beklenti açıklanırsa o %3-5 e tenezzül edenler çok pişman olacaktır geçmişde yaptıkları gelecegin aynasıdır.
    inşallah,dediğiniz gibi olur...tetikde bekliyoruz...ayrıca g.k. katılan dostlardan haber bekliyoruz...

5. Gerçekten yazık bize artık ver şu olumlu haberi. Neler neler kaçtı

6. gk lu bitti sanırım kapa baktım bir haber yok devre kesti diye haber var bir yerlerden buraya da veya twıterdan düşmesi gerekird,i ama hissede kimsecik yok sanki gk la katılan da olmadı mı nedir bu formdan

7. sn mercek2 nasılsınız, uzun zaman oldu

8.  Alıntı Originally Posted by kincecik Yazıyı Oku
    sn mercek2 nasılsınız, uzun zaman oldu
    slm evet terk ettiniz bfreni bizler bir kısmıyla devam ediyoruz ve beklemeye devam diyorum fırsat buldukça da verdiklerimi alıma devam ediyorum bu sene bfren senesi olacak içimden geçen his bu

Sayfa 159/280 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •