Sayfa 160/280 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon
Arama sonucu : 2237 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. şimdilik vazgeçtim, inşallah geri dönerim

2. tahtacıya gün dogdu olgun armut sallarcasına dökme peşinde ve benim için de aynı artık fırsatı tepmemek gerekir kendimce
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

3. Temettü onaylanmış. Bedelsiz beklentisi yönetim kurulunda görüşülmek üzere not edilmiş.
    Telegram da yazmışlar
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,210
    davulla zurnayla tahta yapılmıyormuş bir kez daha anlaşıldı
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5.  Alıntı Originally Posted by hoca65 Yazıyı Oku
    Temettü onaylanmış. Bedelsiz beklentisi yönetim kurulunda görüşülmek üzere not edilmiş.
    Telegram da yazmışlar
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir
    bundan önce de sermaye artışını yönetime devretmiş ve yönetim açıklamıştı çok ani gelmişti patron yönetimdekilere zaten ne kadar olacagını söylemiştir ben temettü verdikten sonra bölünür diye düşünüyorum ama karar ancak 2-3 ay öncesinde alınır ve temettünün peşine denk getirir diye bekliyorum önceki bölünmede temettüden çnce olmuş ve eski yeni diye iki tür hisse oluşmuştu bakalım bekliyoruz panzer.
    Son düzenleme : mercek2; 27-04-2023 saat: 16:57.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,210

Bfrene nasil yansir acaba?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    bundan önce de sermaye artışını yönetime devretmiş ve yönetim açıklamıştı çok ani gelmişti patron yönetimdekilere zaten ne kadar olacagını söylemiştir ben temettü verdikten sonra bölünür diye düşünüyorum ama karar ancak 2-3 ay öncesinde alınır ve temettünün peşine denk getirir diye bekliyorum önceki bölünmede temettüden çnce olmuş ve eski yeni diye iki tür hisse oluşmuştu bakalım bekliyoruz panzer.
    mercek hocam valla senin bu yorumunun aynısını ben de çevremdeki arkadaşlara dön dön söylüyorum, demek ki aklın yolu bir,
    özetle olur olmaz bilmem haziran temmuz ağustos gibi bedelsizi açıklar diye tahmin ediyorum.

8. 5. ve 7. maddelerin görüşülmesi esnasında ve dilek ve temenniler de ısrarla bedelsiz ve toogla ilgili sorular yöneltip cevap almaya çalışanlara teşekkür ederim.
    Artık bedelsiz sermaye artırımı iyice düşünmeye başlamıştır herhalde yönetim kurulu.

Sayfa 160/280 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •