Sayfa 177/280 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon
Arama sonucu : 2237 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. Sn Filozof bilgilendirmeleniz icin cok tesekkur ederim.Nasip kismet bakalim beklemeye devam.

2. İyi akşamlar dilerim nihayet eski kent sayfamdan geçmişten nikimi bulup 3 yıl sonra ilk kez siteye tekrar giriş uapabildim .sayın arkadaşlar yaklaşık geçen eylül ekim ayından beri Bfrenleyim her zaman burdaki yorumları okuduğumu belirtmek isterim Ve sürekli ilavelerimi yapıyorum
    Aslan ve kent bölünmelerinde bulundum inşallah yakında bu komik 2.5 milyon bir daire parası etmeyen semaye düzelir Ve yakınzaman içinde olabilir diye düşünüyorum İyi akşamlar dilerim

3. 5090
    5245
    5740
    6299 zirvesinin bugün ku karşılığı 8754
    Bir dost gelip USD bazlı grafik atarsa yolumuzu çizeriz

4. Bu gün sırası gelse artık iyicene bezdurdu.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,189
    Citi stratejistleri Dolar/TL spot piyasada 24 seviyesindeyken 22 Haziran’da 3 aylık forward uzun pozisyonu kapatmaya başladığını duyurdu.

Konuya ilişkin notta, “Yaz sezonuna girilirken, Türkiye’de rezervler ve para birimi turizmden ve belki de bazı karşılıklı fonlamalardan destek görebilir†denildi.

Bloomberg'in haberine göre, stratejistler işlemi yüzde 5,67 kârla 26,13 spot referans seviyeden kapattılar.

Notta şu ifadeler kullanıldı: Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, ilk Suudi Arabistan ziyaretine hazırlanıyor. Bu gezinin ikili finansman anlaşmalarına ilişkin yeni bir taahhüt dalgasını açığa çıkaracağına inanıyoruz. Önümüzdeki birkaç hafta içinde büyük hareketlerin olası olmadığını düşünüyoruz ve bu aşamada beklemede kalmayı tercih ediyoruz.

bloomberght.com internet sitesinde yayınlanan sözkonusu habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

[https://www.bloomberght.com/citi-den...arari-2334493)
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,189
    Sermayesi büzüşecilerdeki hareketlere bakılırsa bugün bir sermayesi düşük sermaye artışı kararı alacak gibi!Histir sadece!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7. Sn Filozof hocamSermayesi oyle bir kaldiki.Hani ari kovanina comak sokarsin sonraki hareket neyse onun gibi😎

8. yine twitter gazı var.
    eskiden böyle bir harekette acaba haber mi var diye heyecan yapıyorduk.
    şimdi bi grup girdi yükseltiyor haber falan yok diye çok sallamıyoruz bile
    neyse böyle ite kaka ,trade ederek yükseltsinler, o da güzel.
    habere kadar ne kadar yukarı çıkabilirsek o kadar iyi bizim için.
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

Sayfa 177/280 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •