Sayfa 227/280 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277 ... SonSon
Arama sonucu : 2237 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,171
     Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    iç etti tabii.. ne olurdu özkaynağı düşürmeden, beni de dökmeden.. 1e30,1e40 falan diyeydi..
    cumartesini de görelim ona göre bir yol çizeriz bfrende kendimize!Frenden çıkan egefrene giriyor safsatasını da gördük durum ortada!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,171
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    29 Eylül 2023 bedelsiz yönetim kurulu kararı Demek ki sermaye artirinca 14 gunde spkya basvuruluyor ardından 45 gün sonra da SPK onaylıyor!Örnek Kartn o da 16.10.2020de sermaye artırıp 30.10.2020de SPKya başvurmuş ondan sonra 15 gün stabil kalip 15 Kasımda ucmus 80den 125e gitmisYaklaşık olarak 14 Aralık gibi bölünmüş olur kartndaki gibi olursa onu örnek alırsak sadece hayalidir İşin ilginç tarafı egeen de onunla korelasyonlu gitmişGrafik atamıyorum ama incelerseniz sevinirim 30 Ekim 2020-16 Aralık 2020!
    Öne alalım vakıt daralıyor çember de
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. Sayın filozof tahminim 15 gün içinde 3 cumadan biri 🧿🙏sessizce bekliyoruz ok iyice gerildi artık

4. 4 Kasım da Ford Otosan açılış var

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,171
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    cumartesini de görelim ona göre bir yol çizeriz bfrende kendimize!Frenden çıkan egefrene giriyor safsatasını da gördük durum ortada!
    Cumhurbaşkanı Erdoğan 4 Kasım'da Kocaeli’ye geliyor!
    Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ford Otosan’ın yeni fabrikasının açılışı için 4 Kasım Cumartesi Kocaeli’ye geliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 4 Kasım'da Kocaeli’ye geliyor
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ford Otosan tarafından yapımı tamamlanan Yeniköy Fabrikasının açılışı için 4 Kasım Cumartesi Kocaeli'ye geliyor. Fabrikanın açılış programı saat 16.00’da başlayacak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,171
    Erdoğan konuşuyor dinleyin!Elektrikli yatırımı yapan şirketlere hayırlı olsun şimdiden elektrikli dingil yapanlara da

7. İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    04.12.2020, 16.03.2021, 27.09.2021

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Son olarak 27.09.2021 tarihli özel durum açıklamamıza konu olan toplam 2 milyar euro tutarındaki yatırım planı kapsamında, 16 Mart 2021 tarihli ÖDA açıklamasıyla duyurulan yeni nesil 1 tonluk orta ticari araç projelerimiz için 2021-2025 yılları arasında 5 yıl süreyle yatırım yapılmasının öngörüldüğü ve halihazırda Gölcük Fabrikası'nda 195.000 adet kapasite ile üretilen benzer nitelikteki aracın yerine geçmek üzere, Yeniköy Fabrikası'nda yıllık ortalama 405.000 adetlik yeni nesil 1 tonluk orta ticari araç üretim kapasitesi kurulacağı kamuya açıklanmıştır.

Bu kapsamda Yeniköy Fabrikası'nda üretilecek yeni nesil 1 tonluk orta ticari araçlar için Eylül 2023 sonu itibarıyla yaklaşık 1 milyar Euro yatırım harcaması yapılmıştır. Söz konusu yatırımlarla fabrikanın kapalı alanı 110 bin m2'den 255 bin m2'ye ve üretim kapasitesi 68.000 adetten 245.000 adede yükseltilmiştir. Devam eden yatırımlarla tesisin kapasitesinin 2025 yılında 405.000 adede ulaşması ön görülmektedir.

Söz konusu yatırımlarla yenilenen ve yeni nesil içten yanmalı ve elektrikli araçları bir arada üretebilecek olan Yeniköy Fabrikası, artırılan kapalı alanı ve üretim kapasitesiyle 4 Kasım 2023 tarihinde faaliyete geçerek, 1 tonluk orta ticari aracımız ‘Yeni Nesil Ford Transit Custom' ailesinin dizel versiyonunun üretimine hizmet edecektir. 2024 yılının ilk yarısında ise Yeni Nesil Ford Transit Custom'ın şarj edilebilir hibrit elektrikli PHEV (Plug-In Hybrid) ve tam elektrikli versiyonlarının üretilmesi planlanmaktadır.

Diğer yandan hali hazırda 195.000 adet 1 ton orta ticari araç, 190.000 adet Transit üretim kapasitesine sahip Gölcük Fabrikası'ndaki 1 ton ticari araç üretimi Yeniköy Fabrikası'na kaydırılmış; Gölcük Fabrikası'nda Transit modelinin üretimine odaklanılmış ve Transit modeli için üretim kapasitesi 207.000 adet olarak güncellenmiştir.

8.  Alıntı Originally Posted by eymen Yazıyı Oku
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    04.12.2020, 16.03.2021, 27.09.2021

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Son olarak 27.09.2021 tarihli özel durum açıklamamıza konu olan toplam 2 milyar euro tutarındaki yatırım planı kapsamında, 16 Mart 2021 tarihli ÖDA açıklamasıyla duyurulan yeni nesil 1 tonluk orta ticari araç projelerimiz için 2021-2025 yılları arasında 5 yıl süreyle yatırım yapılmasının öngörüldüğü ve halihazırda Gölcük Fabrikası'nda 195.000 adet kapasite ile üretilen benzer nitelikteki aracın yerine geçmek üzere, Yeniköy Fabrikası'nda yıllık ortalama 405.000 adetlik yeni nesil 1 tonluk orta ticari araç üretim kapasitesi kurulacağı kamuya açıklanmıştır.

Bu kapsamda Yeniköy Fabrikası'nda üretilecek yeni nesil 1 tonluk orta ticari araçlar için Eylül 2023 sonu itibarıyla yaklaşık 1 milyar Euro yatırım harcaması yapılmıştır. Söz konusu yatırımlarla fabrikanın kapalı alanı 110 bin m2'den 255 bin m2'ye ve üretim kapasitesi 68.000 adetten 245.000 adede yükseltilmiştir. Devam eden yatırımlarla tesisin kapasitesinin 2025 yılında 405.000 adede ulaşması ön görülmektedir.

Söz konusu yatırımlarla yenilenen ve yeni nesil içten yanmalı ve elektrikli araçları bir arada üretebilecek olan Yeniköy Fabrikası, artırılan kapalı alanı ve üretim kapasitesiyle 4 Kasım 2023 tarihinde faaliyete geçerek, 1 tonluk orta ticari aracımız �Yeni Nesil Ford Transit Custom' ailesinin dizel versiyonunun üretimine hizmet edecektir. 2024 yılının ilk yarısında ise Yeni Nesil Ford Transit Custom'ın şarj edilebilir hibrit elektrikli PHEV (Plug-In Hybrid) ve tam elektrikli versiyonlarının üretilmesi planlanmaktadır.

Diğer yandan hali hazırda 195.000 adet 1 ton orta ticari araç, 190.000 adet Transit üretim kapasitesine sahip Gölcük Fabrikası'ndaki 1 ton ticari araç üretimi Yeniköy Fabrikası'na kaydırılmış; Gölcük Fabrikası'nda Transit modelinin üretimine odaklanılmış ve Transit modeli için üretim kapasitesi 207.000 adet olarak güncellenmiştir.
    Paylaşım için teşekkürler. Çok iyi haber. Mevcut kapasitenin dört katı 2024, 2025'te de neredeyse 7 katına ulaşacak...2024 birinci çeyrekten itibaren bilançoya yansır.
    Filozof beyden yorum alalım....

CPH2125 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 227/280 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •