Sayfa 27/280 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon
Arama sonucu : 2237 madde; 209 - 216 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    ne zaman rahat olurum.. tekrar üstüne atıp kalıcı olduğunda.. tabi bence..

hadi geçmiş olsun şimdilik..

ilerleyen zamanda üstüne atsa da daha rahatlasak..

2.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    hadi geçmiş olsun şimdilik..

ilerleyen zamanda üstüne atsa da daha rahatlasak..
    sevgili sevenhill şimdilik dediginiz oluyor gibi mi ben mi yanlış algıladım geçmiş olsun derken hayırlısı
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

3.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    çok düştük yaaa.. hafiften destek atıyorlar sanki. egeen - konya biri yeşil falan olursa belki biz de yeşilleniriz
    onlardan ümidini kes sevgili dostum ne yaparsa bfren yapacak onlar ancak peşindeki robotları devreye sokar ve takip ettirir şu patron bir gık dese hiç fena olmayacak bu günlerde.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,153
    Utanmasa tavan olacak sabah mali aldi ya!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Utanmasa tavan olacak sabah mali aldi ya!
    sevgili dostum bunun utanacak bir derdi yok utanması gereken egeen ve konya patron dandikleri itin kızanı takip ettigi gibi takip edelim diyorlar ama onu bile beceremeyen uyuzlar var o tahtalarda tam zakkumu içirecen dürzülere neyse yarın bakalım neler yapacak panzerimiz şu günler çok hareketli geçecek çok kalbi olan ekrandan uzak kalsın

6. arkadaşlar bili kapatmıştım ama konya topiginde bir şey yazmışlar bilgisi olan varmı ayın 9 unda yönetim kurulu toplantısı var diye yazmışlar bfren için biliyorsunuz 2-3 aydır bu konuda en azından kayıtlı artırımı gelebilir ve gelmesi gerekir diye yazmıştım ve ödenmiş de aradan çıkabilir diye belirtmiştim egerki 9 unda yönetim toplanırsa 3 silahşörlerde maceralı günler başlıyor demektir der hayırlısı olsun dilegimi belirtirim.

7.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    arkadaşlar bili kapatmıştım ama konya topiginde bir şey yazmışlar bilgisi olan varmı ayın 9 unda yönetim kurulu toplantısı var diye yazmışlar bfren için biliyorsunuz 2-3 aydır bu konuda en azından kayıtlı artırımı gelebilir ve gelmesi gerekir diye yazmıştım ve ödenmiş de aradan çıkabilir diye belirtmiştim egerki 9 unda yönetim toplanırsa 3 silahşörlerde maceralı günler başlıyor demektir der hayırlısı olsun dilegimi belirtirim.
    Ayin 9 unda degil. 10 undan sonrasi icin yonetim kurulu toplanacagi yonunde aralik ayi icin soylenti var. Yaklasik bir ay evvel Konya lar onde iken bir bolumunu satip Bfren e eklemistim hatirlayacaginiz uzere. Tasimaya da devam ediyorum. Guzel hamle yapmisiz. Onumuzdeki gunlerde de insallah soylenti dogru cikar ve tavan serisine baglariz.

8.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Ayin 9 unda degil. 10 undan sonrasi icin yonetim kurulu toplanacagi yonunde aralik ayi icin soylenti var. Yaklasik bir ay evvel Konya lar onde iken bir bolumunu satip Bfren e eklemistim hatirlayacaginiz uzere. Tasimaya da devam ediyorum. Guzel hamle yapmisiz. Onumuzdeki gunlerde de insallah soylenti dogru cikar ve tavan serisine baglariz.
    slm ve günaydı sevgili buraktepe umarım bu ay içersinde şu işi çözerlerde onlarda bizlerde şu hengameden birazcık olsun kurtulur nefes alırız hayırlısı ben bfren patronuna bu konuda güvenmek isterim hayırlısı neyse o olur umarım

Sayfa 27/280 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •