Sayfa 52/280 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2237 madde; 409 - 416 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1.  Alıntı Originally Posted by DoST Yazıyı Oku
    Sn burak tepe sermaye artışı ile ilgili henüz haber yok ortada.Bu haberle tavan açması tuafıma gitti sadece ,hepimize hayırlı olsun bakalım neler olacak.

Açığa alış ve satışın serbest olmasıda işin cabası
    Sayin Dost

Umdugumuz gibi bu haftayi kapayalim senaryomuz tikir tikir isleyecek insallah.

Suana kadar TAVAN gecen emir sayisi 2800

Bekleyen lot sayisi 10500

Tavan fiyat 4323

2.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Ben Tavan beklemiyordum. Güzel oldu
    Sayin Sasa500

On numara oldu. Digerlerinide tavana cektik.

Bu hafta insallah bu istahi korursak anlayinki bedelsiz cok yakin.

4500 sonrasindaki dususte yaklasik bir ay iyice bizleri bezdirmisti. Beni iskillendiren o bezdirme oldu. Geri 4500 toparlasa satip Konya ya gececektim. Manasiz baski devam edince tamam dedim bu iste bi is var. Egeen in cikisa devam etmesi bizlere marj sagliyor. Suriye bilmemne haberi dusmezse insallah gidisat olumlu tum bedelsizler icin. Kozal in olayini unutturqcak ky ciya. Her ne kadar benzerlik olmadigi belirtsekte.

3. Burak tepe helal olsun nokta atışı yaptınız

4.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Sayin Sasa500

On numara oldu. Digerlerinide tavana cektik.

Bu hafta insallah bu istahi korursak anlayinki bedelsiz cok yakin.

4500 sonrasindaki dususte yaklasik bir ay iyice bizleri bezdirmisti. Beni iskillendiren o bezdirme oldu. Geri 4500 toparlasa satip Konya ya gececektim. Manasiz baski devam edince tamam dedim bu iste bi is var. Egeen in cikisa devam etmesi bizlere marj sagliyor. Suriye bilmemne haberi dusmezse insallah gidisat olumlu tum bedelsizler icin. Kozal in olayini unutturqcak ky ciya. Her ne kadar benzerlik olmadigi belirtsekte.
    tebrikler... dediklerinize tamamen katılıyorum.

5. Bır mıktar bosh fren tasıyorum bende satıyım mı satmıyım mı kararsız kalmıstım sabah tavana yazıyordum az kalsın . Iyıkı satmamısız.5 tavanı var bu frenın gızel kıtledı. Tsk ler buraktepe yorum a katılıyorum .elınde olan arkadaslara hayırlı olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by centil_ist Yazıyı Oku
    Bır mıktar bosh fren tasıyorum bende satıyım mı satmıyım mı kararsız kalmıstım sabah tavana yazıyordum az kalsın . Iyıkı satmamısız.5 tavanı var bu frenın gızel kıtledı. Tsk ler buraktepe yorum a katılıyorum .elınde olan arkadaslara hayırlı olsun.
    Konya su koy verdi. 30 bin lot el degistirdi tavan dan. Bizimki masallah kaldirdi indirmiyor.

Insallah Centil, Raprap ve Bayram beyler hep beraber bedelsizide yakalariz.

Bfren TAVAN da fiyat 4323

Bekleyen Lot sayisi 10088

Emir sayisi 268

7. Hayırlı olsun bekleyen kardeşlerime

8.  Alıntı Originally Posted by eymen Yazıyı Oku
    Burak tepe helal olsun nokta atışı yaptınız
     Alıntı Originally Posted by raprap29 Yazıyı Oku
    tebrikler... dediklerinize tamamen katılıyorum.
     Alıntı Originally Posted by DoST Yazıyı Oku
    Bende beklemiyordum
    benim günahım ne şimdi 20 yıllık bfrencinin hiç mi faydası olmadı sevgili buraktepe dersiniz haaaaa sorarım sizlere elveda dostlar küstüm ve bu sayfaya yorum yok bundan sonra dermişim diyeyim de gör4ün bakalım
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Sayfa 52/280 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •