Sayfa 53/280 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 2233 madde; 417 - 424 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    benim günahım ne şimdi 20 yıllık bfrencinin hiç mi faydası olmadı sevgili buraktepe dersiniz haaaaa sorarım sizlere elveda dostlar küstüm ve bu sayfaya
    ben size çok teşekkür ederim, sizin kurt gibi pusuda beklediğinizi düşündüğümden yazzmadım, görüşünüz benim için önemli sn mercek2, bende sizin gibi pusuda sessiz bekliyorum

2.  Alıntı Originally Posted by kincecik Yazıyı Oku
    ben size çok teşekkür ederim, sizin kurt gibi pusuda beklediğinizi düşündüğümden yazzmadım, görüşünüz benim için önemli sn mercek2, bende sizin gibi pusuda sessiz bekliyorum
    sn mercek2 sakın küsmeyin, buralara gereklisiniz

3.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    yeni sayfama gidiyorum ttraktör ahanda yeni hissem
    sn mercek2 bfren bittikten sonra yeni bir tahtaya gitseydik, bfren görüşünüz nedir, teşekkürler, küsüp gitmeyin lütfen

4.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    benim günahım ne şimdi 20 yıllık bfrencinin hiç mi faydası olmadı sevgili buraktepe dersiniz haaaaa sorarım sizlere elveda dostlar küstüm ve bu sayfaya yorum yok bundan sonra dermişim diyeyim de gör4ün bakalım
    Mercek hocam senide unutmadik. Sen bizim eski goz agrimizsin.

Yeni varmi filizler. En son goz agrin Pkent tende vurgunu vurdun. Bravo. Dedigin zaman nakit yoktu alamadik.

5.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    sabredebilene ve ileriyi görebilene var tabiki sevgili dostum ama buradan yazmak yasak yani önermek biliyorsun hele şu 6 hissem var bir degerlendireyim 3-4 sene tutacagım 3 hisse var ki cins keçi gibi her biri 5- 6 lar doguracak cinsden.sevgili yol hisse arkadaşlar da sakın ola gücenmesin latife olsun diye yazdım sevgili buraktepe sizlerle yol arkadaşlıgı benim de hoşuma gidiyor ve en azından sıkılmıyorum herkesin gönlünce olsun kızmak küsmek bu sanal alemde yakışmaz bizlere.
    sn mercek2 size nerden ulaşacağız ozaman, yeni düldüller için

6. Arkadaşlar yolun henüz başındayız. Alınan kayıtlı sermayenin yükseltilmesi kararı elbette çok önemli. Sermaye artırımının da tabiiki öncüsü. Ancak daha alınacak yol vsr. Herşeyden önemlisi bu kararın SPK ve Bakanlığın ilgili genel müdürlüğünün onayı var. Benim tahminim bu süreç en iyi tahminle bir ayı bulur.

Şirketin genel kurulunun sırf sermaye artırımı kararı almak için olağanüstü toplanma kararı alması çok sıra dışı bir yol. Bu yola gitmeyi gerekli kılan bir durum yok kanaatimce. Süreç normal işler. Bürokratik işlemlerin ardından bu karar olağan genel kurul toplantısında şirket genel kurulunun onayına sunulur. Burada gündeme bölünme kararı konulabilir veya gündeme alınmamışsa teklif gelebilir. Eğer genel kuruldan çıkmamışsa yönetim kurulu da her zaman karar alabilir.
    Lütfen yanlışım varsa düzeltebilrcek arkadaşlar olursa sevinirim.

CPH2125 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Tüm ortaklara hayırlı olsun tekrar.

8. kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Sayfa 53/280 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •