Sayfa 20/279 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon
Arama sonucu : 2232 madde; 153 - 160 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. Endeks abartma yaaa... ne guzel tavana yapistiriyorduk. Simdi panikle satacak millet

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

2. kitledi aslan parçası. bugün muhtemelen spk bi yoklar. bakalım özel durum yoktur mu diyecekler.
    arkadaşlar nerelerdesiniz. döküldü mü herkes
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

3.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    kitledi aslan parçası. bugün muhtemelen spk bi yoklar. bakalım özel durum yoktur mu diyecekler.
    İzliyoruz sayın Joker16, daha yolumuz var

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

4.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    kitledi aslan parçası. bugün muhtemelen spk bi yoklar. bakalım özel durum yoktur mu diyecekler.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

5. Özel durum yoktur denilir tabiiki. Aslında SPK'nın bu süreçlerde soru sorması anlamlı değil. Elbette bir kağıt sermaye arttırımı beklentisine girebilir 12 aylık iyi kar açıklayabileceği beklentisine girebilir. Bunlar boshfren bu azı kağıtlar için olağandır. Böyle bir durumda şirket ne cevap verir elbette herhangi bir olağandışı durum yoktur der. Sermayemizi arttırscağız galiba ondan mı diye açıklama yapmaz sanırım.
     Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    CPH2125 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. çok atlayan olmuştur diye düşünüyorum. hazır endeks kötüyken ,spk sorgulamışken biraz düzeltme yapacak mı ?
    veya zamanım dar deyip basıp gidecek mi ?
    hayırlısı bakalım. bekliyoruz

7. Şimdilik basıp gitti. Sanki sermaye artırımının sesi gibi.
     Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    çok atlayan olmuştur diye düşünüyorum. hazır endeks kötüyken ,spk sorgulamışken biraz düzeltme yapacak mı ?
    veya zamanım dar deyip basıp gidecek mi ?
    hayırlısı bakalım. bekliyoruz
    CPH2125 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 20/279 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •