Sayfa 275/279 İlkİlk ... 175225265273274275276277 ... SonSon
Arama sonucu : 2229 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. Sayın Orhangazi aynı şekildeyiz ben frenleri tekrar sabitledim yavruları ile bir sonraki tura geç te olsa biraz yüksetten alsamda ilk göz ağrım ege ile beklemeye koyuldum 3-9 ay içersinde aksiyon iyi ılacak gibi kısmet artık diyelim

2.  Alıntı Originally Posted by orhangazi Yazıyı Oku
    Frenden aldik yavrulari beklentim cok daha ustte bolunmesiydi ama bunada sukur.Siradaki ege,konya,poltk,bryat v.s derken tekrar bir okey atarmi atar.Nasip kismet eski dostlara slmlr.
    Ben henüz satış yapmadım ömrüm varsa hedefim 2027 sonu imkanım olursa ekleme yaparım torunum henüz küçük ileride lazım olacak tüm ortaklara sabır ve bereketli kazançlar dilerim
    Düşüncelerim sadece beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir saygılarımla

3. Sayin Berata,Yorgun Savasci,Mercek,Alenemon,Filizof,BurakTepe ve sayamadiğim tum degerli yatirimci arkadaslar hakkimizda hayirlisi.Hepimize bol kazanclar sağlikli gunler.✋

4. Çok sağolun sizlerede Orhangazi artık sesizliğe çekilip sakince bekleme zamanı al ver aksiyon olayını egede takip ederek devam edeceğim 🙏🙋🏻♂

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    elektrikli ortak ford güzel gidiyor elin tutar mı ki?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    Bu sessizlik ilginc!Bilanco da gecikti iyice!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7. Mayıs 2021de bölünen jantsa yine bölünme kararı aldı...

CPH2125 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by esentepe54 Yazıyı Oku
    Mayıs 2021de bölünen jantsa yine bölünme kararı aldı...

CPH2125 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Masallah. Elinde bulunanlari tebrik ederim. Uzun vade icin guzel bi miktar tasiyordum sonrasinda 15 gun once ekseri kisimini cikmistim. Kalan lotlarla Bes ay sonra ikinci bedelsizi onda yakalamis olduk. Yalniz patronu dokmek icin ne gerekiyorsa yapti. Hisseyi calkalaya calkalaya suyunu cikardi. Uzerine temettu acikladi. Bu kadar calkalamasa full lot pozisyonda yakalardik. Nasipte kismette ne varsa o oluyor. Hic olmamasindan iyidir. Insallah bunda da onay dort bes ay surmez.

Ytd

Sayfa 275/279 İlkİlk ... 175225265273274275276277 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •