Sayfa 26/279 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon
Arama sonucu : 2229 madde; 201 - 208 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. Bir ümitle tabana gidişi mizi seyrediyoruz

2.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    3345 destektir

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    hocam çok enterasan işler yapıyor ya korku tüneli veya zaman daraldı onun bir tilki kurnazlıgı bakalım 25 günümüz nasıl geçecek bekliyorum bu ortamda teknik fazla işlemez gibi geliyor bana tabi sizler iyisini bilirsiniz ama yıllardır izlerim bu hareketler 2002 ve 2000 yıllarını hatırlattı biri gerçekti biri ise beklent oluşturdu ama patron ben yokum dedi şu sıralar ise daha da enterasan oluyor kısmete ya hep ya hiç diyecegiz artık.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    #FROTO Deutsche Post, Ford'un Türkiye tesislerinde üretilen 2000 adet elektrikli ticari araç alımı konusunda anlaştı
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4. Yapacak bir şey yok herkes Ağa'nın dediğini kabul edecek durum bu. Bizim için belirlediği fiyat inşaallah uygun olur

5.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    benim düzeltme aralığı beklentim..

Alıntı Originally Posted by hoca65 Yazıyı Oku
    Yapacak bir şey yok herkes Ağa'nın dediğini kabul edecek durum bu. Bizim için belirlediği fiyat inşaallah uygun olur

6. Teşekkürler sayın sevenhil anladığım kadarıyla son kale diyelim. Allah muhafaza

7. çok düştük yaaa.. hafiften destek atıyorlar sanki. egeen - konya biri yeşil falan olursa belki biz de yeşilleniriz
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

8.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    3345 destektir

Gün içi endüşük 3345 görüldü desteğimiz çalışmış

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Sayfa 26/279 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •