Sayfa 118/279 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon
Arama sonucu : 2229 madde; 937 - 944 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. Muhtemel bir iktidar değişikliğinde SPK ve Borsa Başkanlığına süratle değiştirilmesi için başvuru yapacağım ilk konu;şu anda tamamen küçük yatırımcının aleyhine.piyasada cirit atan itlerin lehine işleyen açılış ve kapanış seansı gibi saçma sapan uygulamanın kaldırılmasını istemek olacaktır.

2. Oyak'tan işlem yapan pislik,kapanış seansında her gün 30-40 TL aşağı basarak tatmin olduğunu düşünüyor.

3.  Alıntı Originally Posted by projektör62 Yazıyı Oku
    Oyak'tan işlem yapan pislik,kapanış seansında her gün 30-40 TL aşağı basarak tatmin olduğunu düşünüyor.
    o tatmini bir sonraki gün için hazırlık olarak algılamak gerekir yukardan alacagına aşagıdan alırım baskısı o baskı tam spek tezgahı bu gün endeksi bankalar taşıdı gene bu bankaların yükselmesi hiç hoşuma gitmez ertesi gün endeksin dengesini bozarlar umarım geri basıp endeksi kızartmazlar.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4. Sevgili Mercek piyasa muhtemel bir iktidar değişimini satın almaya başladı ve başta İş Bankası ve diğer bankaların yanında yabancıların iyi bildiği holdinglerle yukarı sürülmek istenecektir.Hele ki endeksde daha önce kırılamayan 5700 ler de geçilecek olunursa seçim ve sonrasında çok daha yukarı seviyeler görülecektir diye düşünüyorum. O yüzden bu alımlara kısa vadeli olarak bakmayın derim.YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
     Alıntı Originally Posted by hoca65 Yazıyı Oku
    Sayın filozof elektrik ler mı kesildi 🙂
    Amerikada durum böyle
    k
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6. Mart ayında gk olacak ise cumaya kadar bildirmek zorunda

7.  Alıntı Originally Posted by projektör62 Yazıyı Oku
    Sevgili Mercek piyasa muhtemel bir iktidar değişimini satın almaya başladı ve başta İş Bankası ve diğer bankaların yanında yabancıların iyi bildiği holdinglerle yukarı sürülmek istenecektir.Hele ki endeksde daha önce kırılamayan 5700 ler de geçilecek olunursa seçim ve sonrasında çok daha yukarı seviyeler görülecektir diye düşünüyorum. O yüzden bu alımlara kısa vadeli olarak bakmayın derim.YTD
    bunda hemfikirim sevgili projektör ama seçim yatırımı için bu iktidar çok para basacak gibi ve bütçe de toparlanması seçimden sonra baya zorlaşacak ve peşinden mecburen kemer sıkma gelecektir bu iktidar ülkeyi iyice çıkmaza sokmadan gitmeyecek gibi bu yüzden seçim sonrası gelenin işi aslında çok ama çok zor fakat iyi bir düzenleme ve gerçekçi politikalarla fazla degil iki senede toplar bu ülke umarım bu tek kişi yönetimi bir daha devam etmez ben yaptım oldu ile bir ülke nasıl mahvolur bunun en büyük kanıtı illede tam demokrasi yani bagımsız merkez bankası bagımsız yargı bagımsız kuruluşlar olmadan zor be dostum.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

8. Sn mercek2 bu ne yapmaya çalışıyor, bir 5320 bir bakıyon 5420 bu kadar marj niye ceza mı aldırmak istiyor acaba

Sayfa 118/279 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •