Sayfa 144/279 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon
Arama sonucu : 2229 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. Şimdi pazartesi tabanlar başlar ozaman desenize

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
     Alıntı Originally Posted by asv Yazıyı Oku
    sadece tahmin kimseyi yanıltmayayım
    bence seçim sonunu beklerler bedelsiz için
    ben olsam beklerdim
    Secim sonucu ile Bedelsizin ne alakasi var Tupras bunu dusenemeyip 4 Nisanda bolunuyor degil mi?Dolar avro giderse bfren yerinde mi sayacak?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. Şu belirsiz ortamda verilecek iyi bölünmenin güme gitme ihtimali var. Ortam iyileşmeden verilirse onca beklenti boşa çıkabilir. Düşük oranlı bölünme de şanına yakışmaz. Bence de bunlar hesaplanmıştır. Durum onu gösteriyor.

CPH2125 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Egeen gördüğü tepe noktasına göre %38,Konya Çimento%47 geri geldi.Bfren ise %22.Eğer bunda da sermaye artışı olmayacağı düşüncesi hakim olursa diğerlerine yakın bir düşüş yaşaması muhtemel olacaktır.YTD

5. ben gk ilaniyla bedelsiz haberini bekliyordum , yanildim , olmadi.. simdi yeni bir surec basliyor hakkimizda hayirlisi bakalim

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

6.  Alıntı Originally Posted by kincecik Yazıyı Oku
    Şimdi pazartesi tabanlar başlar ozaman desenize
    Acıl paraya ihtiyacı olmayan satmaz.Kendi adıma burada ki parayı yıl sonuna kadar unuttum. Belki düşük işlem hacmi ile düşebilir. Hatta sizin dediğiniz gibi taban serileri başlarsa Egeen ve Konya dakilerde buraya gelir. Tamamen kendi dusuncemdir

7. Çok umitliydim, olmadı şimdi bu 4000 altına dusermi

8. Benim Haziran'da paraya ihtiyacım vardi, hayırlısı

Sayfa 144/279 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •