Sayfa 104/279 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 2232 madde; 825 - 832 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    sn erich bu 45 i nerden gördünüz ben göremedim kayıtlı onaylandı tamam da sermaye artışı ile ilgili henüz bir açıklaması yok sanırım gk da gündeme gelecek şimdilik beklemekteyiz tüpraş ve otokar sermaye artış kararı aldı şahsen süpriz de yaptılar hayırlısı bizim bu üçlüden gelir umarım
    Mev.Kayıtlı Ser.Tavanı / Yeni Kay. Ser. Tavanı=1/45 ama bu değil galiba.Cevap için çok teşekkür.

2.  Alıntı Originally Posted by kincecik Yazıyı Oku
    SN Joker böyle bir günde sormak bilemedim, ancak bu bfren niye taban taban gidiyor, beklentisi olan bir kağıt olduğu halde, acaba alttan toplamak içinmi, bu kadar da kötü beklemeiyordum, beklentilerimizde bir değişikilk yok değilmi
    Benim beklentilerimde bi değişiklik yok hocam. ama bu şartlarda bedelsiz gelir mi, oran ne olur, etkisi nasıl olur bilemeyiz.
    2 hafta önceki hevesimiz de yok tabii

ama şahsi fikrimi yazayım ; bence genel kurula kalmadan bedelsiz haberi düşebilir( hiçbir duyum olmadan ,sadece sallamasyon yorumumdur )
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

3. Sayın filozof sayın mercek2 ve sayın sevenhil ve adını unuttuğumuz değerli arkadaşlar varsa affola. Yorumlarınızdan bizleri mahrum bırakmayın

4.  Alıntı Originally Posted by hoca65 Yazıyı Oku
    Sayın filozof sayın mercek2 ve sayın sevenhil ve adını unuttuğumuz değerli arkadaşlar varsa affola. Yorumlarınızdan bizleri mahrum bırakmayın
    bekle gör durumuna devam ediyoruz vbts ler de kalktı ama o şaşalı günler için patron bir şeyler söylemeli o zaman kim tutar seni panzerim benim diyelim ve tetikte patronun iki dudagının arasındaki fısıltıyı bir duyalım ben çok ümitliyim sermaye artışları için bazı kolaylıklar da tanındı alman patron bunu da degerlendirir ümidiyle sevgili hoca65.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

5.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    bekle gör durumuna devam ediyoruz vbts ler de kalktı ama o şaşalı günler için patron bir şeyler söylemeli o zaman kim tutar seni panzerim benim diyelim ve tetikte patronun iki dudagının arasındaki fısıltıyı bir duyalım ben çok ümitliyim sermaye artışları için bazı kolaylıklar da tanındı alman patron bunu da degerlendirir ümidiyle sevgili hoca65.
    patron da geciktirip duruyor, borsa yükselirken söylese daha iyi olur gibi, hayırlısı sn mercek2

6.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    Teşekkürler sayın Mercek2
    İnşaallah beklentilerimiz gerçekleşir

7. panzer çok sert çalkalamaya başladı gk tarihi belli olana kadar böyle çalkalaması spekettin efendinin hisseyi tedirgin etmesi ve ky yi fazla ürkütmemesi gerekir ama genelde beklentili hisselerde bu tür hareketleri çok sık görüyoruz gözlerimizi kapatıp gk la odaklandık haydi hans efendi üfle artık diyecegimiz günler yaklaşıyor. sanırım mart sonuna veya nisanda gk yapılır
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

8.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    panzer çok sert çalkalamaya başladı gk tarihi belli olana kadar böyle çalkalaması spekettin efendinin hisseyi tedirgin etmesi ve ky yi fazla ürkütmemesi gerekir ama genelde beklentili hisselerde bu tür hareketleri çok sık görüyoruz gözlerimizi kapatıp gk la odaklandık haydi hans efendi üfle artık diyecegimiz günler yaklaşıyor. sanırım mart sonuna veya nisanda gk yapılır
    sn mercek2, bedelsiz olayı gk öncesi açıklanamazmı, bence böyle daha uygun olur gibi geliyor, mart sonu ve nisana çok var, ozamana kadar neler olur neler hiç belli olmuyor gördüğünüz gibi, inşallah erken olur

Sayfa 104/279 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •