Sayfa 167/279 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon
Arama sonucu : 2229 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    Aklima hep efsane aslan cimento afyon gunleri geliyorAlo bir dost
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2. Afyon çimento çok güzel kazanç bırakmıştı bana bölünme sonrası eski yeni işlem yapması nedeniyle aslan hiç almadım ama 30 tl den 700 lere gittiğini hatırlıyorum

3. https://twitter.com/Sacro_Trade/stat...377018368?s=20

Filozof da biseyler söylüyordu bedelsiz le alakalı. Bakalım hangi büyük verecek.

4. sacro muhtemelen konya dan bahsediyor. ama ben sadece bfrende bekliyorum.
    komşuda pişer bize de düşer..
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Artık tedarik zinciri yalanı da yok güzel günler yakın otomotiv yan sanayi şirketleri için
    Avrupa'da otomobil satışları yüzde 17 arttı
    Avrupa Birliği (AB) otomobil pazarında toplam satışlar, geçen ay yüzde 17,2 artarak 800 bini geçti. Avrupa Otomobil Üreticileri Birliği (ACEA) verilerine göre, Nisan ayında AB ülkelerinde satılan yeni otomobillerin yüzde 38,2'si benzinli, yüzde 24,8'i hibrit, yüzde 14,7'si dizel, yüzde 11,8'u tam elektrikli, yüzde 7,4'ü plug-in hibrit ve yüzde 3,1'i de diğer yakıtlardan oluştu
    Avrupa'da otomobil satışları yüzde 17 arttı
    AA
    Avrupa Otomobil Üreticileri Birliği (ACEA), Avrupa Birliği (AB) ülkelerinin nisan ayına ilişkin yeni otomobil tescil verilerini açıkladı.

Buna göre, AB ülkelerinde yeni otomobil satışları, geçen ay 2022'nin aynı dönemine göre yüzde 17,2 yükselerek 803 bin 188'e ulaştı.

Birlik üyesi ülkelerde yeni araç tescilleri, Ocak-Nisan 2023'te ise geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 17,8 artarak 3 milyon 454 bin 935'e yükseldi.

Nisan ayında AB ülkelerinde satılan yeni otomobillerin yüzde 38,2'si benzinli, yüzde 24,8'i hibrit, yüzde 14,7'si dizel, yüzde 11,8'u tam elektrikli, yüzde 7,4'ü plug-in hibrit ve yüzde 3,1'i de diğer yakıtlardan oluştu.

EN YÜKSEK ARTIŞ İTALYA'DA

AB ülkeleri arasında otomobil satışları nisanda geçen yılın aynı dönemine göre İtalya'da yüzde 29,2, Fransa'da yüzde 21,9, Almanya'da yüzde 12,6 ve İspanya'da yüzde 8,2 arttı.

Birlik üyesi 27 ülke arasında nisan ayında en fazla yeni otomobil Almanya'da trafiğe çıktı. Bu dönemde Almanya'da 202 bin 947, Fransa'da 132 bin 506, İtalya'da 125 bin 824 ve İspanya'da 74 bin 749 yeni otomobil tescil edildi.

Üreticilere göre, nisan ayında AB'de en fazla yeni otomobil satışını 220 bin 459 ile VW Grubu gerçekleştirdi.

AB'deki yeni araç satışlarında VW Grubu'nu, Stellantis Grubu izledi. Peugeot, Fiat, Citroen ve Opel gibi markaları içeren Stellantis Grubu, toplam 149 bin 786 otomobil sattı. Renault Grubu 91 bin 413 yeni otomobille üçüncü, Hyundai Grubu ise 73 bin 248 adetle dördüncü sırada yer aldı.

Nisan 2023'te AB otomobil pazarı, satılan 803.188 adetle binek otomobil tescillerinde önemli bir artış gördü ve bir önceki yıla göre %17,2'lik bir büyüme kaydetti. AB'nin tüm büyük pazarları geçtiğimiz ay sağlam bir şekilde büyüdü; İtalya (%+29,2) ve Fransa (%+21,9) başı çekiyor.
     Alıntı Originally Posted by osiborsa Yazıyı Oku
    https://twitter.com/Sacro_Trade/stat...377018368?s=20

Filozof da biseyler söylüyordu bedelsiz le alakalı. Bakalım hangi büyük verecek.
    Su ortamda 2.500.000 sermaye cok komik avro olmus 22.27+ yatirim yapmissin yaptigin yatirim bu ceyrek yansiyacak arti yatirim yaptigi günkü para ile aldigi yatirim Sözkonusu proje ile ilgili yeni Yatırım Teşvik Belgesi alınmıştır. İlgili teşvik belgesi tutarı 25.058.877 TLdir ki bu 1 Aralik 2020 yilindaki avro kuruna yansitildiginda muazzam
    simdi cerez
    https://twitter.com/aykiricomtr/stat...201418248?s=20
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
     Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    sacro muhtemelen konya dan bahsediyor. ama ben sadece bfrende bekliyorum.
    komşuda pişer bize de düşer..
    Enflasyon muhasebesi önünde sonunda yapilacak bu yil son mecbur elleri mahkum bu enflasyonist ortamda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    Şirketlere ek vergi için 12 taksit imkanı geldi - NBE

Nasıl Bir Ekonomi (NBE) gazetesinde yayınlanan habere göre; Maliye bugün yayınladığı tahsilat iç genelgesi ile, ek verginin 12 aya kadar taksitlendirilmesine imkan sağladı.

Taksitlendirme kolaylığı ödeme zorluğu yaşayan şirketleri oldukça rahatlattı.

Konuyu değerlendiren EKONOMİ yazarı YMM Abdullah Tolu, taksitlendirme kolaylığının önemli bir düzenleme olduğunu, şirketleri rahatlatacağını, hatta dava açmaya hazırlanan çok sayıda şirketin davadan vazgeçebileceğini belirtti.

https://www.ekonomim.com/ekonomi/sir...-haberi-696559

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    Bfreni göremedim katılımcılar arasında!
    https://automechanikaistanbulplus.com/

https://automechanika-istanbul.tr.me...tanbul/tr.html
    Automechanika Istanbul Digital
    Automechanika Academy

8 - 11 Haziran 2023

Haftaya
    https://automechanikaistanbulplus.com/participants

Sayfa 167/279 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •