Sayfa 46/279 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 2229 madde; 361 - 368 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. ölü toprağı serpilmiş gibi hisse

2. Uzatım geldi
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

3.  Alıntı Originally Posted by kaancan60 Yazıyı Oku
    ölü toprağı serpilmiş gibi hisse
    Kayıtlı sermaye tavanının 45 kat artırılarak 450.000.000 tl'ye yükseltilmesine ve sürenin de 2027 sonuna kadar uzatılmasına karar verilmiş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
     Alıntı Originally Posted by DoST Yazıyı Oku
    Uzatım geldi
    Nasıl okudunuz?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5. Vayy Hayirli olsun ortaklar. Bedelsize daha da yaklasiyoruz. Sermaye tavanini da güzel yukseltmisler

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

6.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Nasıl okudunuz?
    Kap'da haber var ama beni mutlu etmedi
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

7.  Alıntı Originally Posted by hortis Yazıyı Oku
    Kayıtlı sermaye tavanının 45 kat artırılarak 450.000.000 tl'ye yükseltilmesine ve sürenin de 2027 sonuna kadar uzatılmasına karar verilmiş.
    işte bizlere yeni yıl hediyesi de bu oldu peşinden yönetimden bir de ödenmiş haberi bekleriz çok fazla artırmış ki bu da yeni yatırımların gelecekde çok başarılı işlere adım atacagının belgesidir alman patron euro bazında düşünmeye başlamış ve süper bir kayıtlı açıklamış yeni yılda çok güzel işlemlere imza atacagız gibi
    bu gün bürütten de çıkyordu sanırım ben mi yanlış biliyorum bazı hisseleri bürüt sayfasında göremiyoruz 100 e yakın bürüt hissesi var bizim kurumun sayfasında sadece 30 kadarını görebiliyoruz.
    TÜM DOSTLARIN YENİ YILINI ŞİMDİDEN KUTLAR SAGLIKLI MUTLU NEŞELİ VE BOL KAZANÇLI BİR YENİ YIL GEÇİRMENİZİ YÜCE RABBİMDEN DİLERİM.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

8.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    işte bizlere yeni yıl hediyesi de bu oldu peşinden yönetimden bir de ödenmiş haberi bekleriz çok fazla artırmış ki bu da yeni yatırımların gelecekde çok başarılı işlere adım atacagının belgesidir alman patron euro bazında düşünmeye başlamış ve süper bir kayıtlı açıklamış yeni yılda çok güzel işlemlere imza atacagız gibi
    bu gün bürütten de çıkyordu sanırım ben mi yanlış biliyorum bazı hisseleri bürüt sayfasında göremiyoruz 100 e yakın bürüt hissesi var bizim kurumun sayfasında sadece 30 kadarını görebiliyoruz.
    TÜM DOSTLARIN YENİ YILINI ŞİMDİDEN KUTLAR SAGLIKLI MUTLU NEŞELİ VE BOL KAZANÇLI BİR YENİ YIL GEÇİRMENİZİ YÜCE RABBİMDEN DİLERİM.
    Brüt yoktu hissede.Sermaye arttırım ucu açık iaterse 5 yıl süründürür yine.Pazartesi inş aşağı inmez

Sayfa 46/279 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •