Sayfa 47/279 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
Arama sonucu : 2231 madde; 369 - 376 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1.  Alıntı Originally Posted by DoST Yazıyı Oku
    Brüt yoktu hissede.Sermaye arttırım ucu açık iaterse 5 yıl süründürür yine.Pazartesi inş aşağı inmez
    nasıl yoktu anlamadım 1-12 2022-30-12-2022 tarihleri arasında bürüte almışlardı yanlışınız var ben bu gün kalkıp kalkmadıgını merak ediyorum birazdan bir yerlerden okuruz kalktımı devam mı diye bekliyorum.
    pek süründürmez ben aslında ödenmişi de aradan çıkartır diye bekliyordum ama onu sanırım gk la bıraktı veya yönetim ansızın açıklar patron benim şirketimin degeri 450 milyondan aşagı degil demek istedi ve baya yükseltmiş bu da önümüzdeki yıllarda çok süprizler yapıp 2-3 senede bir sermaye artırabilir önceki gibi önce % 5000 2 sene sonra %200 daha vermişti.
    Son düzenleme : mercek2; 30-12-2022 saat: 19:44.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

2. Mercek hocam siz endeksten mi bahsediyorsunuz ? Bfrende brüt takas yoktu
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

3.  Alıntı Originally Posted by DoST Yazıyı Oku
    Brüt yoktu hissede.Sermaye arttırım ucu açık iaterse 5 yıl süründürür yine.Pazartesi inş aşağı inmez
    Karton 2020 yılı başında kayıtlı süresi 2024 yılına uzatmıştı. Ekim 2020 de sermaye artırmıştı. Belki de 2020 mart genel kuruluna doğru artıracaktı pandemi bütün işleri ve hesapları bozdu ve 6 ay gecikmeli olarak ekim 2020 artırıma gitmişti. Uzatma işine pek takılmıyorum ben. Ama 450 milyon olarak revize edilmesi süper benim anladığım ciddi bir sermaye artışı bedelsiz ve bedelli olacağı yönünde inşallah 2022 bilançoları belli olduktan sonra genel kurula doğru gelir bu haber. Herkes için hayırlı uğurlu olsun.

4. Mercek hocam brut degildi ,kredili ve aciga islem yasagiydi. Ve evet bugun bitti,ptesi itibariyle normal islemler devam. Ben haberden gayet memnunum.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

5.  Alıntı Originally Posted by DoST Yazıyı Oku
    Mercek hocam siz endeksten mi bahsediyorsunuz ? Bfrende brüt takas yoktu
    sevgili dost vololiter hareketlerden dolayı açıga alış satışdan bahsediyorum bu da hissenin donuk kalmasına neden oldu diger hisselerde açık işi varken bu tür yasaklar hisseyi durdurmak için yapılan işlemlerdir bürüt anlamı farklı evet gün içersinde alınan gün içersinde satılmaz ve açık yasaktır ben bu yüzden hepsi için fark etmez bürüt diye görürüm
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

6. Buradaki arkadaşların çoğu Konya'da da var.Zaten yıllardır bekliyoruz biraz daha bekleriz . Bu saatten sonra düşürmeye kalkanın malını elinden alırlar. Neticede yanılmıyorsam 385.000 Lot var diye düşünüyorum. Herkese mutlu yıllar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,067
     Alıntı Originally Posted by DoST Yazıyı Oku
    Bence yan çiziyorsunuz sizi ilk defa böyle umutsuz mutsuz gördüm hep olumsuz tavır haber düştüğünden beriBakarsınız Kozal gibi düşeriz.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

8. Daha nasil guzel bir haber olsunki?Elinde olan tum dostlara bol kazanclar olsun.Hayirli olsun.

Sayfa 47/279 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •