Sayfa 50/279 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 2229 madde; 393 - 400 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    https://fintables.com/sirketler/BFRE...ari-temettuler

Şimdi yarın kimilerine göre normal açar kimine göre tavan mı anlayalım
    tabi o zamanlar serbest marj ve eski yeni hisse muhabbeti vardı!
    11 Mayıs 2004 Bfren açılış 23.95
    12 Mayıs 2004 Bfren Bedelsiz sermaye artırımı açılış 25.06 yüksek 250.57
    23 Eylül 2004 Bfren açılış 463.56 yüksek 511.16
    Nisan ayında başlarsa Nisan 2020 215 25 Kasım 2020 1400.79
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    16 Şubat 2023te herhangi bir otoriteye mali tablo verilir 23 Şubat 2023te BOSCH Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim gelir
    17 Mart 2023 saat 11.00de de genel kurul yapılır
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. Merck hocamın vahsettiği gibi yqrın açığa alış ve satış hale gelmiş bfrende.

Bu serbestlikte Artı ve eksi yönde agrasif haraket eder artık
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Sayin Aero

Benzer yazi olmus. Asagi yukari ayni analizi yapmisiz. Aklin yolu bir sonucta.

Yalniz tek sefere mahsus tavani delebiliyor yada olaganustu genel kurul cagrisi da yapabiliyor. Burada dikkat cektigim husus gk a birakmak istemeyecegi. Onumuzdeki hafta normal sartta 5 tavan gorururuz diye dusunuyorum egerki sermaye artimi yakinda olacak ise. 7000 lere haber gelmeden ulasmamiz lazim. Egerki bu hafta tad vermezse anlaki artirim sene sonuna kaldi.

Iyi performans beklememin ana sebebi 4500 cikisi sonrasi baya baya biktirma hareketi yapip ky yi dokmesi.
    Ben bu hafta iyi bir performans gerceklestırecegını dusunmuyorum. arttaracak adam bu haberı alana kadar şakkkkkk diye deler gecerdi. Sonuç olarak bır kereye mahsus gecebılıyorsun veya kayıtlı sermaye den cıkıp sakkk dıye yonetım sermayeyı arttırabılırdı.
    Eggeen konusunda söylediklerimin arkasındaym süprizi ise konyadan beklıyorum bedelli+ bedelsızzz
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

6. Selamlar dostlar...öncelikle herkese iyi akşamlar..şunu belirteyim Bfrenden hiç kimse 450 milyon kayıtlı sermaye tavanı beklemiyordu...Taş çatlasa 100 milyon bekliyordu herkes...Bu oran sürpriz oldu.
    2. Husus Almanlar disiplinlidir. Son güne kadar haber vermeyerek bunu tekrar gösterdiler.

3. Husus Almanlardan bilgi sızmaz...Oyunu kuralına göre oynar...Biz kafamızda hangi senaryoyu cizersek çizelim takvim işliyor...Kim ne yazarsa yazsın kendine göre yorum yapmış olur...

4. Husus uzun zamandır topiclere yazmıyordum. Çünkü herkes iyi niyetli olmayabiliyor daha önce de söylemiştim sermaye arttırımına en ihtiyacı olan şirket Bfren...Ford yatırımı bitti....Şimdi herkes frenci olmuş ya da olacak.. Ama biz 30 aydır aynı yerimizdeyiz...Herkese hayırlı kazançlar

Son olarak anlayamadigim husus Bfrende VBTS uygulandı..Aynı VBTS neden Egeen ya da Konya ya uygulanmadı ve uygulanmıyor...Fiyat dalgalanmasının kralı bu iki hissede de var...
    YAZDIKLARIM SPK KURALLARI GEREĞİNCE AL-SAT-TUT ÖNERİSİ TAŞIMAMAKTADIR...

7.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Sayin Aero

Benzer yazi olmus. Asagi yukari ayni analizi yapmisiz. Aklin yolu bir sonucta.

Yalniz tek sefere mahsus tavani delebiliyor yada olaganustu genel kurul cagrisi da yapabiliyor. Burada dikkat cektigim husus gk a birakmak istemeyecegi. Onumuzdeki hafta normal sartta 5 tavan gorururuz diye dusunuyorum egerki sermaye artimi yakinda olacak ise. 7000 lere haber gelmeden ulasmamiz lazim. Egerki bu hafta tad vermezse anlaki artirim sene sonuna kaldi.

Iyi performans beklememin ana sebebi 4500 cikisi sonrasi baya baya biktirma hareketi yapip ky yi dokmesi.
    Hafta sonu da yazdigim uzere Anlik acilis oncesi tavan fiyattan eslesme var.

Ilk tavanimiz hayirli olsun bu haftaki. Tahmin ettigimiz gibi alim istahi devam ederse bu haftayi tavan serisi ile tamamlariz.

Eslesme tavan: 4323
    Alis icin yazilan lot: 7238
    Gerceslesecek miktar: 580
    Saat: 9:50

8.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Hafta sonu da yazdigim uzere Anlik acilis oncesi tavan fiyattan eslesme var.

Ilk tavanimiz hayirli olsun bu haftaki. Tahmin ettigimiz gibi alim istahi devam ederse bu haftayi tavan serisi ile tamamlariz.

Eslesme tavan: 4323
    Alis icin yazilan lot: 7238
    Gerceslesecek miktar: 580
    Saat: 9:50
    Borsa acildi.

Hisse 12000 lot alim da bekleyen lotla tavan.

Emir sayisi 177

Gerceklesen emir karanliktan suana kadar 1647 lot.

TAVAN

4323 tl !!!!

Sayfa 50/279 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •