Sayfa 51/279 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 2231 madde; 401 - 408 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. Bfren

Tavanda bekleyen lot sayisi 13000 emir sayisi 204

Tavan fiyati 4323

Konya yida cekti yukari

Tavanda bekleyen lot sayisi 12700 emir 103

Tavan fiyati 3773

Algiya takilip yok kozal gibi olacak yok bilmemne diyenlere inanlaron kaptirdigi lot sayisi Bfren de 2049 lot.

Ytd

2. Egeen yuzde 8.5 da takildi kaldi.

Arkadan diger bedelsiz beklentiler geliyor yuzde 5 6 ortalama ile

Alcar fmzip bryat erbos vs vs

Bfren bayragi dikti. Konya da ekuri hesabi tavan da.

Insallah bu hafta beklentimize paralel 5 tavan ile kapatabilirsek. Ondan sonraki haftalarda 6 8 bin araligi git gel yatayda bedelsizi bekleriz. Dorduncu ceyrek bilanco yuda hesaba katip. Gk oncesi olagan ustu ile isi bitirir diye dusunuyorum.

Iki ay evvel Konya lari azaltip 1900 lerdeyken Bfren 400 tl geriden toplamakla cok cok iyi etmisim. Bunun ekmegini yiyelim Konya da tekrar eski lot sayimiza ulasiriz. Gerci Konya da takibi bu sekilde yaparsa geriye primsiz Alcar, fmzip ve Erbos kaliyor alim icin uygun fiyatli. Bakalim ogun gelsin paylasiriz durum degerlendirmesini.

Kahvenizi icip, sirtinizi koltuga dayayip, anin keyfini yasayin derim.

Ytd

3. Yani sermaye tavanı arttı diye tavan oldu ne diyim hepmize hayırlı olsun .Beklemiyordum
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

4.  Alıntı Originally Posted by DoST Yazıyı Oku
    Yani sermaye tavanı arttı diye tavan oldu ne diyim hepmize hayırlı olsun .Beklemiyordum
    Sayin Dost

Bedelsizin ilk ayak sesi. Tahminin cok uzerinde yeni tavan aciklanmasi. Daha ne olsun.

5. hayırlı olsun ortaklar. muhtemelen bugün bozmayız gibi tavanı.
    keşke bedelsiz haberi düşmeden önce marjları %20 yapsak
    hiç sevmiyorum %10 u
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

6.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Sayin Dost

Bedelsizin ilk ayak sesi. Tahminin cok uzerinde yeni tavan aciklanmasi. Daha ne olsun.
    Sn burak tepe sermaye artışı ile ilgili henüz haber yok ortada.Bu haberle tavan açması tuafıma gitti sadece ,hepimize hayırlı olsun bakalım neler olacak.

Açığa alış ve satışın serbest olmasıda işin cabası
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Ben Tavan beklemiyordum. Güzel oldu
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

8.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Ben Tavan beklemiyordum. Güzel oldu
    Bende beklemiyordum

Sayfa 51/279 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •