Sayfa 109/279 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon
Arama sonucu : 2229 madde; 865 - 872 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. twitterda biraz dillenmiş yine hissemiz..muhtemelen bu hafta 5 bini kırarız gibi.. tabii olumsuz bi haber veya çok kötü bi bilanço olmazsa..ki öyle bişey de beklemiyorum şahsen. hayırlısı bakalım. bu ay önemlii...
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

2. çok para kazandı herhalde hesaplayamadılar mı ne yaptılar

3.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    pazartesiye boşluk kalmamış..

galmamış..

4. Elhamdülillah. Güzel gidiyor.

5.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    galmamış..
    oturup hayallere dalalım mı sevenhill usta
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

6.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    oturup hayallere dalalım mı sevenhill usta
    habersiz hayal mi olur hocam..

haber gelmez ise böyle takip ederim.. geçmesi gereken yerler var.. haber gelmezse ve kırmızıyı geçip kalıcı olamaz ise dinlenmeye devam eder..

7.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku

haber gelmez ise böyle takip ederim.. geçmesi gereken yerler var.. haber gelmezse ve kırmızıyı geçip kalıcı olamaz ise dinlenmeye devam eder..

sevenhill hocam aslında haberi verdi gibi ne diyor kayıtlıyı gk la sunacagız zaten kayıtlı spk tarafından onaylandı gk la sunacagız dedigi ödenmiş sermaye diye düşünüyorum hele şu gk tarihi ve bilançosu bir gelsin çekirge gibi zıplar diye bekliyorum hayırlısı
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

8.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku

Twitter da dillenmemis olsa , haber umuduyla hayal kurardim amaa ; tepeden cok dustugu icin bilanco beklentisini kullanan bi grup hareketi olabilir. Neyse mart ayi geldi sonucta. Her an hersey olabilir

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son düzenleme : joker16; 27-02-2023 saat: 17:34.

Sayfa 109/279 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •