Sayfa 111/279 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 2231 madde; 881 - 888 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    habersiz hayal mi olur hocam..

haber gelmez ise böyle takip ederim.. geçmesi gereken yerler var.. haber gelmezse ve kırmızıyı geçip kalıcı olamaz ise dinlenmeye devam eder..

koyu kısım oldu hocam..

2.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    bedelsiz sermaye artışı, ford ile iş ortaklığı, elektrikli için fren vs..
     Alıntı Originally Posted by kincecik Yazıyı Oku
    ne oldu şimdi
    evet sevgili sevenhill kincecik bir tavanda bilanço geldi hırpalamaya girdi kerata sallaya sallaya milletin kafasını karıştırma derdinde spekettin efendi patron demiyorum patron bu tür tezgahlarla ugraşmaz eger isterse bshev deki gibi çagrı yapar ve hepsini hüpletir bshevi iyi hatırlıyorum 18 lerdeydi 110 lara gitti ve çagrı geldi yanlış hatırlamıyorsam 263 mü 163 den mi hepsini götürmüştü tabi o günün parasıyla baya iyi paraydı o günler için.hayırlısı ve şu teşvikle zaten elektirikli fren sistem işini de halletti yani gelecek bizleri bekliyor bizler de spekettinin ve patronun tabi sermaye artış haberlerini hayırlı kazanç tüm dostlara.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

3. Nasibimize yine beklemek düştüyse. Beklemeye devam ederiz. Sayın sevenhil ve sayın mercek2 yorumlar için teşekkürler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,068
     Alıntı Originally Posted by kincecik Yazıyı Oku
    ne oldu şimdi
    çok zeki ya taktacı pastayı amuduyla götürecekgenel kurul gündem maddelerini bekliyor!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5. Yönetim Kurulumuzun 30.12.2022 tarihli kararı doğrultusunda, Şirketimiz kayıtlı sermaye tavanının

450.000.000,00 (dört yüz elli milyon) Türk Lirası'na arttırılmasına karar verilmiş ve buna ilişkin esas

sözleşme tadiline yönelik Sermaye Piyasası Kurulu'na yapmış olduğumuz başvuruya uygun görüş

verildiği 14.02.2023 tarihinde kamuya duyurulmuştu.

Söz konusu esas Sözleşme tadil tasarısına ilişkin olarak T.C. Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel

Müdürlüğü'nün 21.02.2023 tarih ve E-50035491-431.02-00082990815 sayılı yazısı ile izin

verilmiştir.

Kamuoyuna saygılarımızla duyururuz.

6.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Esas Sözleşme tadil tasarısı, Ticaret BakanlıgÌâ€*ı'nın da onayını takiben yapılacak ilk genel kurul toplantısında pay sahiplerinin onayına sunulacaktır.
    17 ya da 24 Marta kadar sabır
    Sayın filozof artık tarihin netlesmesini bekliyoruz

7. Adamlar goz gore gore o sene bu sene mi demeye çalışıyorlar, yoksa biz mi abartiyoruz ,olumlu algiya mi kapiliyoruz ? Veya piyasa niye gormezden gelmeye calisiyor , unutturma cabalari mi. Kafada bi ton sorular..bilanco ustunkuru fena degil, zaten 100 civari bekleniyordu ama bu enflasyonda 120 olaydı daha iyi olurdu. gerci kim takar bilancoyu mart ayi geldi catti. Hayirlisi bakalim

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

8.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    Adamlar goz gore gore o sene bu sene mi demeye çalışıyorlar, yoksa biz mi abartiyoruz ,olumlu algiya mi kapiliyoruz ? Veya piyasa niye gormezden gelmeye calisiyor , unutturma cabalari mi. Kafada bi ton sorular..bilanco ustunkuru fena degil, zaten 100 civari bekleniyordu ama bu enflasyonda 120 olaydı daha iyi olurdu. gerci kim takar bilancoyu mart ayi geldi catti. Hayirlisi bakalim

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    aynen katılıyorum, inşallah biz abartmıyoruzdur, çünkü her onaya tepkisi yetersiz, sanki böülünmeyecekmiş gibi hareket ediyor

Sayfa 111/279 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •