Sayfa 114/279 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon
Arama sonucu : 2229 madde; 905 - 912 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    yönetim kurulu toplanıp gk tarihini açıklarken oranı da açıklar mı acaba?
    slm sevgili dostum evet olabilir yeterki karar alınacak olsun alman patron telle de fikrini açıklayabilir yönetime onlar da açıklayabilir egeen patronu gibi degil bu alman egeenin patronu donsuz dürzü her şey benim kontrölüm altında olsun istiyor burada ise bence şeffaf bir yönetim var.
    panzerim takılma şu egeen zibidisine ez geç milisi
    Son düzenleme : mercek2; 03-03-2023 saat: 11:53.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    6299.80 bu son yükselişin zirvesi işte orayı yeniden test edince işler değişir
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    Bu yıl henüz belli değil ama ay sonu olacak kesin

geçen yıl 2022
    Genel Kurul Çağrısı
    Genel Kurul Tipi Olağan Genel Kurul
    Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi 01.01.2021
    Hesap Dönemi Bitiş Tarihi 31.12.2021
    Karar Tarihi 16.02.2022
    Genel Kurul Tarihi 18.03.2022
    Genel Kurul Saati 11:00

GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih 17.03.2022
    Ülke Türkiye
    Şehir BURSA
    İlçe NİLÜFER
    Adres Crowne Plaza Bursa Convention Center & Thermal Spa Zümrüt Salonu Odunluk Mahallesi Akpınar Caddesi No:17 16110
    önceki yıl 2021

Genel Kurul Çağrısı
    Genel Kurul Tipi Olağan Genel Kurul
    Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi 01.01.2020
    Hesap Dönemi Bitiş Tarihi 31.12.2020
    Karar Tarihi 01.03.2021
    Genel Kurul Tarihi 30.03.2021

Genel Kurul Saati 11:00
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih 29.03.2021
    Ülke Türkiye
    Şehir BURSA
    İlçe NİLÜFER
    Adres Bursa Organize Sanayi Bölgesi Sarı Cad. No 8A 16140 Nilüfer Bursa
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    buraya gelin ne arıyorsunuz orada burada!
    Volkswagen, Kuzey Amerika'da kuracağı ilk gigafactory için görüşmeleri yapıcı olarak niteledi

Volkswagen'in sözcüsü, şirketin Avrupa dışındaki ilk büyük batarya hücresi fabrikasını nerede kuracağına hala karar vermediğini açıkladı.

Sözcü, "Kuzey Amerika'daki ilk gigafabrikamız için uygun bir yer bulmak için hala çok çalışıyoruz ve iyi, yapıcı görüşmeler yapıyoruz" dedi.

Volkswagen'in denetim kurulu, Amerika Birleşik Devletleri'nde yeni bir üretim tesisi ve Kuzey Amerika'da bir batarya hücresi fabrikasını görüşmek üzere bugün toplanıyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    Mercedes-Benz, Güney Almanya'da batarya geri dönüşüm fabrikası kurmaya başladı

Mercedes-Benz, Almanya'nın güneyindeki Kuppenheim'da sürdürülebilir bir batarya geri dönüşüm fabrikasının temelini attı.

Yıllık 2500 ton kapasiteye sahip olacak pilot tesis, yeni elektrikli Mercedes-Benz araçları için 50.000'den fazla batarya modülü üretimine katkıda bulunacak.

Geri dönüştürülmüş bataryalar, test araçlarından ve çalıştırma bataryalarından sağlanacak. Pilot uygulamanın başarısına bağlı olarak, üretim hacimleri orta ve uzun vadede ölçeklendirilebilir.

Tesisin ilk aşaması olan mekanik demontajın işletmeye alınmasının bu yılın Aralık ayında başlaması planlanıyor. Kamu ile görüşmelere tabi olan pilot fabrika birkaç ay sonra tamamlanacak.

Kuppenheim fabrikası halihazırda güneş enerjisi ve yeşil elektrikle CO2 nötr bir operasyon yürütüyor. İnşaatı, Federal Ekonomi ve İklim Koruma Bakanlığı tarafından yürütülen bir bilimsel araştırma projesinin parçası olarak finanse ediliyor.

6. tam haberlik ama gelmiyor işte..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
     Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    tam haberlik ama gelmiyor işte..
    eli kulağındakartn gibi cuma kapanışı bekliyor galiba tarih de güzel *03.03.2023

8.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    eli kulağındakartn gibi cuma kapanışı bekliyor galiba tarih de güzel *03.03.2023
    333..

bu hafta es geçerse haftaya beklerim artıkın.. tabi bence, benim görüşüm, adı üstünde beklenti.. ahali gaza gelmesin sonra..

Sayfa 114/279 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •