Sayfa 186/280 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236 ... SonSon
Arama sonucu : 2237 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. Yolu açık bahtı açık olsun

2. arkadaşlar bu sessizliği, bu güzel havayı bozmak istemiyorum amaa
    neredesiniz yahuu?
    herkes sattı mı yoksa ?
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,182
     Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu sessizliği, bu güzel havayı bozmak istemiyorum amaa
    neredesiniz yahuu?
    herkes sattı mı yoksa ?
    Ege tarafina gectik belamizi bulduk
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4. Tıp oynuyoruz.Masallah 🧿😎✋👌

5.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Ege tarafina gectik belamizi bulduk
    Filozof hocam senin satmana sasirdim .. hayirli olsun.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

6. Böyle sakince devam sessizlik iyidir bende 10 günlük 4 ülke geziden sonra yurda dönüyorum daha 330 dolar a gelmedi aksiyon sonra beklediğim için sabırla devam ediyorum. Maşallah diyelim 🧿

7.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu sessizliği, bu güzel havayı bozmak istemiyorum amaa
    neredesiniz yahuu?
    herkes sattı mı yoksa ?
    Henüz satmadım benim hedefime daha var umarım herkesi mutlu eder darısı Konya'nın başına

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,182
    Otomotiv satışlarında yeni rekor
    Otomotiv Distribütörleri ve Mobilite Derneği (ODMD) verilerine göre Temmuz'da hafif ticari ve otomobil pazarı yüzde 115,4 büyüyerek 112 bin 459 adet oldu. Böylece satışlarda aylık rekor serisi devam etti.
    02 Ağustos 2023 Çarşamba, 09:52
    Güncelleme: 02 Ağustos 2023 Çarşamba, 09:53
    Otomotiv satışlarında yeni rekor
    Otomotiv satışlarında aylık rekorlar serisi Temmuz'da da devam etti.

Otomotiv Distribütörleri ve Mobilite Derneği (ODMD) verilerine göre Temmuz'da hafif ticari ve otomobil pazarı yüzde 115,4 büyüyerek 112 bin 459 adet oldu.

Temmuz ayında otomobil satışları bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 109,4 artarak 85 bin 916 adet olurken, hafif ticari araç pazarı yüzde 137,5 artarak 26 bin 543 adet oldu.

Ocak-Temmuz döneminde otomobil ve hafif ticari araç pazarı yüzde 63,1 büyümeyle 668 bin 828 adet oldu.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 186/280 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •