Sayfa 143/279 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon
Arama sonucu : 2229 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
     Alıntı Originally Posted by lastdracula Yazıyı Oku
    Temettu verdi sadece vay be
    Genel Kurula katilacaklara aciklarlar
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Niye bu angutta bu kadar uzattı.

Bende yok.Etkilenmeyin bende de uçuk kaçık atmasyon yapma hevesim oluştu.

Bedelsiz temettüden

Bedelsiz

Bedelli

Temettü

TÜH beşi bir yerdeye az kalmıştı.

O zaman buda dört dörtlük olsun bakalım.Buda havada kalırmı?YTD.
    Tupras ornegi yeterBedelsiz sonra
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    13 - Şirket Esas Sözleşmesinin "Şirketin Sermayesi" başlıklı 7. Maddesinin Sermaye Piyasası Kurulu ve T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından onaylanan Ek'te yer alan tadil tasarısı uyarınca tadil edilmesinin görüşülerek karara bağlanması.
    14 - Dilekler ve kapanış.
    Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri
    Kar Payı Dağıtım
    Kayıtlı Sermaye Tavanı

4. 1 lota 28 mi 280 mi 2 bin küsur TL mü vercekler anlayamadım.2000 vermezler herhalde.Eylül sonu.Anlayanlardan açıklama bir zahmet.

5. Şirket Esas Sözleşmesinin "Şirketin Sermayesi" başlıklı 7. Maddesinin Sermaye Piyasası Kurulu ve T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından onaylanan Ek'te yer alan tadil tasarısı uyarınca tadil edilmesinin görüşülerek karara bağlanması

D*****n kuyruğu burada kopacak
    Belirsizlik kalktı
    27 Nisan da genel kurul da her şey belli olacak
    Alınacak kararlar inşaallah istediğimiz gibi olur
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

6.  Alıntı Originally Posted by hoca65 Yazıyı Oku
    Şirket Esas Sözleşmesinin "Şirketin Sermayesi" başlıklı 7. Maddesinin Sermaye Piyasası Kurulu ve T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından onaylanan Ek'te yer alan tadil tasarısı uyarınca tadil edilmesinin görüşülerek karara bağlanması

D*****n kuyruğu burada kopacak
    Belirsizlik kalktı
    27 Nisan da genel kurul da her şey belli olacak
    Alınacak kararlar inşaallah istediğimiz gibi olur
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir
    eveet lot başı net 21.70 tl lik temettü sn erichform kardeşim bunu açıklayayım kafan karışmasın.

sevgili filozof ve hoca65 dostlarım gk kayıtlı ve temettü belli oldu şimdilik beklentilerin zaten belli olanları tarihleriyle açıklandı.
    fakat ödenmiş işi şimdilik askıda bekliyor yani esas beklentimizi biraz bekle piyasayı kokla ortamı yatıştır cofcoflu zamanı bekle demiş oldu bana göre tabi nedeni kafamdaki patronun geçmiş yıllarını kıstas alarak ufkumu da geniş tutarak ödenmiş sermayenin eylülden sonraya bıraktıgını anlıyorum bu açıklamalardan.
    nedenini soracaksınız benim nacizane düşüncem onu da açayım
    1=gk lu geç açıklaması hiç acele etmemesi.
    2=beklenilen kayıtlıyı şimdilik idare edin deyip kabul edilmesi.
    3=temettüyü eylül 28 ine bırakması ki şimdiye kadar hiç böyle geciktirmemişti ilk defa eylül ayı der.
    4=ödenmiş sermayeyi eylül öncesi açıklarsa hisse eski yeni diye tahtada işlem görür ki bu da son yıllarda hiç görülmedi fakat bundan önceki sermaye artışında eski yeni hisse olayı vardı bu sefer spk tarafından eski yeni hisse olayı ortadan kaldırıldı bu yüzden eylülden sonra diye düşünürüm.
    5=patron gerçekten şirketine ve yatırımcısına deger verir diye düşünürüm ve şu ortamda yapılan bir sermaye artışının ne şirkete ne de yatırımcısına bir faydası olmayacaktır bunu görmüş ve telaş etmeden aceleye getirmeden borsanın cofcoflu bir zamanına denk getirmek isteyecektir ve bence de mantıklısı budur çünkü hava puslu kimin eli kimin cebinde belirsiz ve karma karışık bir endeks ortamı var şimdilerde der kimseyi de etkilemek istemem fakat benim nacizane görüşlerim bu yönde egerki gk dan bir sermaye artırım kararı da çıkarsa bunun 28 eylül sonuna denk getirilecegini düşünür herkese hayırlı hafta sonu tatili dilerim.

sevgili buraktepe kardeşimin de duyumunun net olmadıgı ve bir yanlış anlaşılma oldugunu anladım çünkü onun dedigi de dogruymuş fakat temettü oranı olarak selamlar sevgili buraktepe
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

7.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Tupras ornegi yeterBedelsiz sonra
    Insallah oyle olur. Tupras ve jants ornekleri var.

Tuzak ta olabilir, yalniz Konya gibi salma ihtimalinide goz ardi etmemek lazim. Umarim Egeen gibi fazla salmaz.

Duyumun bosa cikmasina sevindim. Dusuk oranli bedelsiz olacagina temettu en azindan ileriye donuk beklentiyi canli tutar.

Bende de bi mukabele Mercek hocam.
    Son düzenleme : Buraktepe; 31-03-2023 saat: 21:26.

8. Red face

Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    eveet lot başı net 21.70 tl lik temettü sn erichform kardeşim bunu açıklayayım kafan karışmasın.

sevgili filozof ve hoca65 dostlarım gk kayıtlı ve temettü belli oldu şimdilik beklentilerin zaten belli olanları tarihleriyle açıklandı.
    fakat ödenmiş işi şimdilik askıda bekliyor yani esas beklentimizi biraz bekle piyasayı kokla ortamı yatıştır cofcoflu zamanı bekle demiş oldu bana göre tabi nedeni kafamdaki patronun geçmiş yıllarını kıstas alarak ufkumu da geniş tutarak ödenmiş sermayenin eylülden sonraya bıraktıgını anlıyorum bu açıklamalardan.
    nedenini soracaksınız benim nacizane düşüncem onu da açayım
    1=gk lu geç açıklaması hiç acele etmemesi.
    2=beklenilen kayıtlıyı şimdilik idare edin deyip kabul edilmesi.
    3=temettüyü eylül 28 ine bırakması ki şimdiye kadar hiç böyle geciktirmemişti ilk defa eylül ayı der.
    4=ödenmiş sermayeyi eylül öncesi açıklarsa hisse eski yeni diye tahtada işlem görür ki bu da son yıllarda hiç görülmedi fakat bundan önceki sermaye artışında eski yeni hisse olayı vardı bu sefer spk tarafından eski yeni hisse olayı ortadan kaldırıldı bu yüzden eylülden sonra diye düşünürüm.
    5=patron gerçekten şirketine ve yatırımcısına deger verir diye düşünürüm ve şu ortamda yapılan bir sermaye artışının ne şirkete ne de yatırımcısına bir faydası olmayacaktır bunu görmüş ve telaş etmeden aceleye getirmeden borsanın cofcoflu bir zamanına denk getirmek isteyecektir ve bence de mantıklısı budur çünkü hava puslu kimin eli kimin cebinde belirsiz ve karma karışık bir endeks ortamı var şimdilerde der kimseyi de etkilemek istemem fakat benim nacizane görüşlerim bu yönde egerki gk dan bir sermaye artırım kararı da çıkarsa bunun 28 eylül sonuna denk getirilecegini düşünür herkese hayırlı hafta sonu tatili dilerim.

sevgili buraktepe kardeşimin de duyumunun net olmadıgı ve bir yanlış anlaşılma oldugunu anladım çünkü onun dedigi de dogruymuş fakat temettü oranı olarak selamlar sevgili buraktepe

katılıyorum, eylülde temettüyü ver ekimde yönetim kurulu kararıyla 4000 veya üzeri bedelsizi gönder

Sayfa 143/279 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •