Sayfa 259/279 İlkİlk ... 159209249257258259260261269 ... SonSon
Arama sonucu : 2229 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. Hayırlı olacak, süper...

2. Gozumuz aydin olsun. Onay gelmis. Korktugum basimiza gelmedi.

Aylar evvel ilk basvuru zamaninda bolunme hedefim 12500₺ idi. Gecen zaman ve digerlerin gorece gitmesi ile kendi adima bolunme araligini 18000 - 20000 arasi olacagini ongoruyorum.

Pik olarak 23000 leride gorebiliriz.

Yatirim Tavsiyesi Degildir

3. 2 yıl önce KARTONSAN ın bedelsiz sermaye artışı SPK ONAY gününün ertesi işlem gününü hatırlayın.....

%5 artı açıp taban kapatmış ve taban serileri 4-5 gün sürmüştü....

Bakalım BFREN pazartesi günü ne yaşayacak?

Bence tarih tekerrür edecek ve pazartesi tavana yakın açılış ve TABAN KAPANIŞ.....

Sebep de BORSADA BEKLENTİLER ALINIR,GERÇEKLER SATILIR kuralı ......

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/893775

17 aralık 2020 akşamı SPK bedelsiz onayı geliyor....Ve 18 aralık 2020 den itibaren tabanlar başlıyor.....

4. Hayırlı olsun paydaşlar ilk etap nihayetleniyor artık 🧿🙏

5.  Alıntı Originally Posted by Salih VURAL Yazıyı Oku
    2 yıl önce KARTONSAN ın bedelsiz sermaye artışı SPK ONAY gününün ertesi işlem gününü hatırlayın.....

%5 artı açıp taban kapatmış ve taban serileri 4-5 gün sürmüştü....

Bakalım BFREN pazartesi günü ne yaşayacak?

Bence tarih tekerrür edecek ve pazartesi tavana yakın açılış ve TABAN KAPANIŞ.....

Sebep de BORSADA BEKLENTİLER ALINIR,GERÇEKLER SATILIR kuralı ......

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/893775

17 aralık 2020 akşamı SPK bedelsiz onayı geliyor....Ve 18 aralık 2020 den itibaren tabanlar başlıyor.....
    Oksurtme beni şu genzime kaçacak sevgili Salih kardeşim burada defalarca yazdım karton bu türlerde ters bir hisseydi ve hiç sevmed n 30 -40 lotla katılmış ve karımı görüp kacmistim ama panzer çok farklı şimdilik 30 milyoncuk sermaye oluyor kartonunki çok hantal olmuştu ve hala belini dogrultamadi ben bfrende en fazla 2 yıl içersinde bir sermaye artışı daha bekliyorum ve sermaye artışından sonra 20 binden bolunse fiyat 1500 TL eder ki bu fiyatta 30 milyonluk sermayeli bir Bfren komik kalır geçmişini hatırlayan vardır sanirim çok muhteşem işler yapmış 500 lerden 53 binlere gitmisti o zamanki sermaye de gene cücük kalmıştı ve 2 yıl sonra bir sermaye daha artırmış genede zamanın paranın değeriyle küçük kalmisti şimdi 30 milyon gene ancak vasat bir İstanbul semtinde bir daire parası kalır başka da bir diyeceğim yok tüm yıllarını sabırla bekleyen dostlara ve sonradan alan dostlara hayırlı olsun ve kimse dolmuşa binmesin malından olmasın dileğiyle mercek tecrübesi diyeyim bu hafta çok yazisiriz hayırlı geceler
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

6.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    Oksurtme beni şu genzime kaçacak sevgili Salih kardeşim burada defalarca yazdım karton bu türlerde ters bir hisseydi ve hiç sevmed n 30 -40 lotla katılmış ve karımı görüp kacmistim ama panzer çok farklı şimdilik 30 milyoncuk sermaye oluyor kartonunki çok hantal olmuştu ve hala belini dogrultamadi ben bfrende en fazla 2 yıl içersinde bir sermaye artışı daha bekliyorum ve sermaye artışından sonra 20 binden bolunse fiyat 1500 TL eder ki bu fiyatta 30 milyonluk sermayeli bir Bfren komik kalır geçmişini hatırlayan vardır sanirim çok muhteşem işler yapmış 500 lerden 53 binlere gitmisti o zamanki sermaye de gene cücük kalmıştı ve 2 yıl sonra bir sermaye daha artırmış genede zamanın paranın değeriyle küçük kalmisti şimdi 30 milyon gene ancak vasat bir İstanbul semtinde bir daire parası kalır başka da bir diyeceğim yok tüm yıllarını sabırla bekleyen dostlara ve sonradan alan dostlara hayırlı olsun ve kimse dolmuşa binmesin malından olmasın dileğiyle mercek tecrübesi diyeyim bu hafta çok yazisiriz hayırlı geceler
    https://twitter.com/AzadJindar/statu...92616424194405

Senin gibiler giderken ,ben sizin gittiğiniz yoldan dönüyordum....Pazartesi göreceğiz BFREN in halini .....Yukarıdan açılış ve coşkuyla ele veriş......

BFREN GÖREV BİTTİ.............

7. Mercek ve BurakTepe hocam tesekkurler.Alenemon hocam sizdende bir yorum alabilseydik simdiden tesekkurler.

8. https://resmim.net/cdn/2024/02/17/Z9n4WC.png
    Onu bunu bilmem. Ben buna göre gidiyorum.
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Sayfa 259/279 İlkİlk ... 159209249257258259260261269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •