Sayfa 260/279 İlkİlk ... 160210250258259260261262270 ... SonSon
Arama sonucu : 2229 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1.  Alıntı Originally Posted by Salih VURAL Yazıyı Oku
    https://twitter.com/AzadJindar/statu...92616424194405

Senin gibiler giderken ,ben sizin gittiğiniz yoldan dönüyordum....Pazartesi göreceğiz BFREN in halini .....Yukarıdan açılış ve coşkuyla ele veriş......

BFREN GÖREV BİTTİ.............
    O yol hangisi ben bilmem farklı bir yol ben sadece kuluçkaya yatan tavuğun gençliğine bakarım tekrar kuluckaya yatıp civcivleri cogaltirmi yoksa artık ihtiyarlamissa yok ederim ama bizim tavuk henüz gencecik ve daha nice civcivler verir işte bizim gibilerin farkı da bu 28 yıllık borsa hayatı çok şey ogretti ve o gittiğin geri dondugun yollarda hep hüsran olmuştur gene erken donmussun ve gene hüsran olursun be dostum demedi deme hakkında hayirlisi şunu da hatırlatayım bazan yolun sonunu gormeden erkenden şu koyvermek geri dönmek çok pişman eder aynen poltk de 340 alıp 3800 lerden verip benim pişmanlığım gibi olursun bak 23000 lerde hisse bu ucluden neyi fazlaydı da solladı tek farkı tahtacı baska ne diyeyim
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
     Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    https://resmim.net/cdn/2024/02/17/Z9n4WC.png
    Onu bunu bilmem. Ben buna göre gidiyorum.
    Sevgili Umut0109 ne goruyorsunuz?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    O grafikte benim gördüğüm füzeyi dikine atmış gözden kaybolup parcalari yere disene kadar gozukmemesi herhalde sevgili filozof
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Sayın Filozof; öncelikle katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim kendi adıma. Grafik logaritmik skaladır. Uzun vade doğruyu söyleyen bir grafiktir. Kanal üst bandı olarak 25000 seviyelerini görmesini beklerim. Olur olmaz iddiam yok. Sadece teknik olarak görüşümdür. Bfreni aldığımda açıkçası hedefim 17000 seviyeleri idi. Benim için 17000 üzeri ekstra olacaktır.
    Şöyle de birşey olabilir, önümüzdeki günlerde kanal üst bandına dokunmadan geri gelebilir ama eninde sonunda O üst banda dokunacak artk kaç liralarda olur belli olmaz
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

5. Burası borsa ,kim kime korsa demişler ....

Bir bakarsınız pazartesiden sonra 3 tavan daha yapar bfren ....

Benimkisi sadece kendi düşüncelerimi aktarmak....

Geçmişte bfren ,aslan ,fmizp,karton ,afyon ,netaş ,brisa ,kent gibi nicelerini yaşadık...

Sadece deneyimlerimi yazayım dedim....

Her koyun kendi bacağından asılır.....

6.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    O yol hangisi ben bilmem farklı bir yol ben sadece kuluçkaya yatan tavuğun gençliğine bakarım tekrar kuluckaya yatıp civcivleri cogaltirmi yoksa artık ihtiyarlamissa yok ederim ama bizim tavuk henüz gencecik ve daha nice civcivler verir işte bizim gibilerin farkı da bu 28 yıllık borsa hayatı çok şey ogretti ve o gittiğin geri dondugun yollarda hep hüsran olmuştur gene erken donmussun ve gene hüsran olursun be dostum demedi deme hakkında hayirlisi şunu da hatırlatayım bazan yolun sonunu gormeden erkenden şu koyvermek geri dönmek çok pişman eder aynen poltk de 340 alıp 3800 lerden verip benim pişmanlığım gibi olursun bak 23000 lerde hisse bu ucluden neyi fazlaydı da solladı tek farkı tahtacı baska ne diyeyim
    Poltk in de ,bfren in de tahtacısı ENVER ÇEVİK

Aslında bunu sen de biliyor olman lazım....

Bütün bedelsizleri yapan ,twitter da onlarca borsa fenomeninin ağababası ENVER ÇEVİK....

Adam öyle de böyle de işini biliyor....

Birkaç yıl sonra bfren yine BEDELSİZ HİSSESİ olarak yine yeni zirveler görür...

Sonuçta artık ENFLASYON piyasasındayız....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    çimsada süreç söyle işlemiş
    Yönetim Kurulu Karar Tarihi 28.07.2023
    SPK Başvuru Tarihi 03.08.2023
    SPK Onay Tarihi 20.09.2023

cuma açıklamış perşembe spk başvuru 46 gün sonra spk onayı 55 gün sonra kaydi pay 60.gün hesapta yavrular!

450 Milyon kayitli sermayeyi de göz önünde bulundurmak lazim hala 30 Dan 450 ye cikarma ihtimalini bakarsiniz 12 aylik bilanconun ardindan bir genel kurula bakar
    Yönetim Kurulu Karar Tarihi
    22.01.2024
    Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL)
    450.000.000

Mevcut Sermaye (TL)
    2.500.000
    Ulaşılacak Sermaye (TL)
    30.636.683
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    387.015 adet olan dolaşımdaki hisse sayısı 1.125 oranında bölünme sonucu 4.354.000 lot olacak ki bu da çok değil hala kartnsanın 4 te biri olacak bölünmüş haliyle
    Bu hafta lotu az olan sirketleri ekrana almak lazim Bfren dedigim gibi bölünse bile cogu şirkete göre lot sayisi az olacak
    Su an en guncel lot sayisi Bfren 386.518 imis matriskten baktim %1.125.46732 ile carpinca 4 milyon 350 bin lotu olacak!!!

Sayfa 260/279 İlkİlk ... 160210250258259260261262270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •