Sayfa 262/279 İlkİlk ... 162212252260261262263264272 ... SonSon
Arama sonucu : 2229 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. Ky yi korku tuneline soktu tahtaci gün ola hayrola diyelim ve bölünme tarihi bu hafta 2-3 bugüne açıklanır hayirlisi tahtacı hisseyi vbts ye sokma derdinde
    Son düzenleme : mercek2; 19-02-2024 saat: 11:30.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

2. mrb

Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    Ky yi kprku tuneline soktu tahtaci gün ola hayrola diyelim ve bölünme tarihi bu hafta 2-3 güne açıklanır hayirlisi tahtacı hisseyi vbts ye sokma derdinde
    Aynen hocam iki güne kadar bölünme tarihi haberi düşer bakalım o zaman ne olacak.

3. Salih Vural haklı çıktı...İlk tahminler...Sonrasını kim bilir?

Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4. Bu düşüş benim için ters köşe oldu. En azından bölünme tarihine yakın bir süreye kadar çıkar diyordum. Fake mi, bitti mi yakında belli olur.

5. Ben bölünmeyi görmek istiyorum. Bakalım neler olacak. Gençliğimiz bfrenin hikayeleri ile geçti.
    Kesinlikle yatırım tavsiye değildir

6. Bedelsiz yüzünden tabiki aşırı pahalı. Fakat grafik 34000 lira gösteriyor. Bölünme sonrası da gitse bu eski rakamı unutmayın.

7. bana bir şekilde ulaşıp fren yorumu yazar mısın diye soranlar olmuş,
    detaylı yorum yazmayım, fiyat da yazmayım, şöyle diyeyim,
    güvenilir bir ismi (boch) olması ve lotunun az olması haricinde bana 1 tane olumlu yanını yazabilen çıkar mı aceba,
    ben en az 10 tane olumsuz yönünü yazarım,
    haaaa burası Türkiye borsası batmış şirketi bile tavan tavan götürdükleri oluyor,
    bedelsiz gelince yükselir 25 tavan dediler olmadı, spk bülteni yayınlanınca uçar dediler olmadı, şimdi bölününce uçar derler, yine olmazsa seneye de bedelsiz yapar derler.
    bazen yeşil, bazen kırmızı kapatır ama sonuç olarak ben olumsuz düşünüyorum.
    kısaca ben almam.

Sayfa 262/279 İlkİlk ... 162212252260261262263264272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •