Sayfa 268/279 İlkİlk ... 168218258266267268269270278 ... SonSon
Arama sonucu : 2229 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. 18 ay 1.devre askerlik süresi doldu
    Kısmet ve güç olduğu sürece bebeleri sonra torunları öyle yada böyle büyütme gücü olsun arkadaşlar kente bıraktım binde 0,53 açıklıkla yoksa o da 2 işletmeyi kurdu şimdi evrupa ve abdye şekerleme ana hammdesi ihraç ediyor o da bizm gibi bölğne. Sürecind 2. Fabrikatı yu anadoluda açtı müthiş bilanço rakamları atıyor nnormalde 3-5000 lik olmalı bizde frende böyle açılan ford a üretim ile rekor işler yapacağız zaman lazım bu günler geçer 🧿🙏

2.  Alıntı Originally Posted by Berata Yazıyı Oku
    Öncelikle hayırlı olsun diyelim
    1.sorum pazartesi itibari ile kayda geçirilecek
    Bedelsizlerin hesaba geçmesi 2 işgünü sonra çarşamba günü mü olacak (ben öyle hatırlıyorum )
    2. Sorum bizde artık hisselerimiz 12.2546 biri olarak pzartesi salı işlem görecek bu esnada eskiden hatırladım serbest marj gibi bir olay vardı bu belki hem bedelli hem bedelsiz aynı durum için mi diye hatırlıyorum
    3.pazartesi salı 12.2546 da 1 i işlem görcepi için es kaza tavan tavan gitme olabilir o zaman sallı kapanış fiyatı çarşamba günü bizim yavruları aynı rakama getirebilir veya salı akşamı hangi değerden kapanırsa o değerle yavrular çarşamba başlar diye düşünüyorum serbest marj olayı yok değilmi arkadaşlar
    26 sında bölünecek 28 inde hesaplarda olacak der açıklamada ama bazı aracı kurumlar bölündüğü gün satış imkanı veriyor kent pken bambaşka hisselerdi şimdilerde poltk ayni onların izinden gidiyor umarım Bfren de geçmiş bedelsizlerde yaptigini yapar veya yarışı da yeterli ihya etmek için kismet
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

3. benim kaptan anladığım, bugün olduğu gibi, pazartesi günü işlem görecek, akşam kapanışta elinde fren olanın çarşamba günü hesaplarına kuzular yatacak,
    salı günü tahta kapalı mı olur yoksa bölünmüş haliyle bir lot dolaşımda mı olur onu yazmamışlar.
    not zarara uğramak istemiyorsanız yatırım uzmanınızdan bilgi alınız.

4. Sayın mercek inanırmısınız 6 hisse
    Çalışma yaptım fren ege bryat alcar konya
    Ve 389.000 lot olayına ve bosch marka olayına freni
    Seçtim ama çevreme poltk alım atın dedim kemdim almadım 1 fren yerine 3 poltk alıyordum geleceğin egekızı diye 400 liradan izmirde arkadaşıma aldırdım 1600 de satmış bereket dedi sigortacı şimdi elimde 1 lot fren yerine 3 lot poltk ve *2 fiyat yekünde 6 kat yatırım miktarı olacaktı az buz değil diyeyim şimdilik büyük yanlış seçim gibi ama
    İsadece ve sadece şirket ismine işlerine güveniyorumya sabır diyorum sabırla 😞

5. 12.25 / 1 i yani bizdeki lotlar işlem görmeye devam edecek fiyat o şekilde oluşacak uavrularda devam edecek diye biliyorum

6.  Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    benim kaptan anladığım, bugün olduğu gibi, pazartesi günü işlem görecek, akşam kapanışta elinde fren olanın çarşamba günü hesaplarına kuzular yatacak,
    salı günü tahta kapalı mı olur yoksa bölünmüş haliyle bir lot dolaşımda mı olur onu yazmamışlar.
    not zarara uğramak istemiyorsanız yatırım uzmanınızdan bilgi alınız.
    26 sında bolununce aynı gün lot başı kendisiyle 13;25 lottan kendisi mutlaka işlemde olur tahta kapanmaz ve benim söylemek istedigim bolundugu gün bazı aracı kurumlarda yavrular da hesaplarda görülüp satış alış işlemine açık oluyor mesela benim kurumda 26 sında istersem yavrulari satma imkani veriyor ama vermem beklentim farklı illede ikinci yavrular icinbenim düşüncem bolunm den öncekinden farklı illede yukarı sert hareket olur diye düşünüyorum ilk bolundugunde eski yeni olayı vardı eskiler 450 lerdeyken yeniler 50 lerden hareket etmiş ve kısa sürede yavrular 200 lere analar da 880 lere gitmiş birleşme esnasında 500 de ortalama yapıp birlesmisti 2 yıl sonraki bolunmede eski yeni yoktu tek fiyat olmuştu yani iki bölünmenin değeri 53 ooo TL leri görmüştü şimdi tabi o fiyatlar olmaz o zaman sermaye çok dusuktu 125 bin TL kadar o zamanın 4 kişinin bir haftalık tatil parası bile degildi
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

7. Günaydınlar Garanti de yavrular hesaba geçmiş akbank ve teb de ise normal gözüküyor

8. Hayırlı olsun tüm paydaşlara

Sayfa 268/279 İlkİlk ... 168218258266267268269270278 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •