Sayfa 266/280 İlkİlk ... 166216256264265266267268276 ... SonSon
Arama sonucu : 2235 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,125
    Stellantis, İngiltere'deki Luton fabrikasında 2025 yılında orta boy elektrikli VAN üretimine
    başlayacağını ve 92 yıldır kamyonet üreten bir fabrika için uzun vadeli bir kesin gelecek
    sağlayacağını açıkladı.

Satışlar açısından dünyanın dördüncü büyük otomobil üreticisi, gelecek yıl ilkbahardan itibaren
    Luton'da Vauxhall Vivaro Electric, Peugeot E-Expert ve Fiat Professional E-Scudo dahil olmak üzere
    hem sağdan hem de soldan direksiyonlu versiyonlarda beş elektrikli model üreteceğini bildirdi.

Otomobil üreticisi, Luton fabrikasının içten yanmalı motor modelleri üretmeye devam edeceğini
    belirtti. Yeni elektrikli modellerin üretiminin ne tür bir yatırım gerektireceği konusunda bir
    açıklama yapılmadı.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2. Bfren in sermaye artırımını spk onayladı beklenti bitti öylemi?
    Ya onay verilmeseydi ne olurdu herkes az çok tahmin ediyordur sanırım
    Kendi adıma hissenin bölünmesini bekliyecegim henüz yolun başındayız bana göre
    2.5 milyon dan 30 milyon a
    30 milyondan 450 milyona gidilecek bir yol var 2027 sonuna kadar ömrüm varsa takipte olacağım
    Tüm ortaklara sabır bereketli kazançlar dilerim düşüncelerim sadece beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir saygılarımla

3. Şirket karşılaştırma faliyet alanları kaç yıllık şirket ayrı mesele Bryat -Miatek -kontrolmatik 3 ayrı firmayı ele aldım ya dedim onlarda bizim gibi dolaşımda 380.000 lot da olsaydı ne ye takabül eder
    Bryat 37.000 miatek 47.000 kontrolmatik 68.000 lira ya karşı geliyor bu kadarmı saçmalık olur benim kafamdaki miktara gelmeden 1 lot bile çıkarmamaya elden çok kararlıyım düşürsünler ele geçtikçe basacağım o yavruları sonra ben onlara okuturum inatcıyım sakın yanlış anlamayın zarar kesinlikle yok olması çok zor bende ilk alışlarım 1200-1400 arasından oldu ama iyice saçmaladılar

4. Patron bu gün günü açıklayıp haftaya bölünür diye düşünüyorum hafta sonunu sever patronlar
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

5. Sayın Mercek aynen biraz şirket artık haber göndersin bu konuda çok duyarsızlar yok 2. İşletmeyi açtık seri üretime geçtik şu kadar kapasite ve süre olarak. Vb

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,125
    Bu başlığı şu anda 23 kişi okumaktadır. (1 üye ve 22 ziyaretçi)

Filozof

bfren bir şeyin peşinde ama ne ben( ford oto bu şekilde olduğu sürece 1038)ve üstü onun da nemalanacağını düşünüyorum
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7. Kap gelmiş 26 sında bölünecek.

Sayfa 266/280 İlkİlk ... 166216256264265266267268276 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •